به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، در روزهایی که تیم ملی ایران توانسته با برد مقابل قطر و لبنان موجی از خوشحالی و امید را بین علاقه مندان به فوتبال ایجاد کند نامشخص بودن وضعیت مدیریتی باشگاه استقلال برای نیمی از هواداران این فوتبال نگرانی هایی را به وجود آورده است.

این روزها هواداران این تیم منتظر هستند تا مدیران تیمشان دور یک میز جمع شوند و وضعیت باشگاه را روشن کنند اما این امروز و فردا شدن ها و تشکیل جلسه ندادن ها هر روز در حال تکرار شدن است.

در باشگاه استقلال هم این روزها کمتر کسی است که به درستی پاسخگوی رسانه ها و افکار عمومی باشد.

ظاهرا هستند افرادی که با وجود نامشخص بودند وضعیت مدیریتی باشگاه در حال مذاکره با بازیکنان هستند و البته این سوال وجود دارد در شرایطی که هنوز مسئله پذیرفته نشدن استعفای فتح الله زاده مطرح است و از سویی مدیران وزارت ورزش به شکل های مختلف در صحبت های خود می گویند باشگاه استقلال نباید روی کمک این وزارت حساب کند بر چه اساس و معیاری این باشگاه در حال مذاکره با بازیکنان است.

در هر صورت خبر رسیده که طبق صحبت های مقداد نجف نژاد رئیس هیئت مدیره باشگاه با علی فتح الله زاده قرار است روز شنبه هفته آینده جلسه هیئت مدیره تشکیل شود.

ظاهرا انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهرها که روز جمعه هفته جاری برگزار می شود یکی از دلایلی است که تشکیل جلسه هیئت مدیره استقلال را به روز شنبه موکول کرده است.

باید دید این شنبه از همان شنبه های واقعی است که تکلیف وضعیت باشگاه استقلال روشن می شود یا خیر.

عصر جمعه امیر قلعه نویی هم از سفر باز می گردد و شاید سرمربی آبی ها هم در این جلسه باشد.

باید منتظر شد و دید گره آبی ها هفته آینده باز می شود. در واقع همه نگاه ها به تصمیم فتح الله زاده است. باید دید او حاضر است در شرایطی که وزارت ورزش می گوید پولی برای استقلال ندارد به ادامه مدیریتش در استقلال ادامه می دهد یا خیر.