به گزارش پارس نیوز، 

در آخرین مرحله لیگ کاراته وان سری آ که در چین جریان دارد امروز 3 کاراته کا کشورمان به جدول شانس مجدد راه یافتند.

در وزن منهای 75 کیلوگرم, آرش علی نژاد ابتدا جردن ماهر از استرالیا را 6 بر یک برد, سپس آلتون براون از جامائیکا را 4 بر صفر مغلوب کرد. در ادامه موفق شد جولین کافارو از فرانسه را 4 بر 2 شکست دهد.

او در چهارمین مبارزه مقابل توماس اسکات آمریکایی پس از تساوی یک بر یک پیروز شد.

علینژاد در دور پنجم نتیجه را 4 بر 3 به انیس گاریبویچ از کرواسی واگذار کرد و با راهیابی این کاراته کا به فینال, نماینده ایران هم به جدول شانس مجدد راه پیدا کرد.

در وزن ۸۴+ کیلوگرم, مهدی عاشوری دور اول 9 بر صفر پراتاما سوهندار از اندونزی را شکست داد. سپس 2 بر صفر آتیلا جوبا از اسلواکی را برد.

در سومین دیدار 5 بر یک دنیلسون جاکوت دارنده برنز جوانان جهان از فرانسه را مغلوب کند.

عاشوری در مبارزه چهارم مقابل جاناتان هورنه آلمانی نفر اول رنکینگ جهان و دارنده طلا جهان قرار گرفت و یک بر صفر شکست خورد.

کوشا تیموری دیگر نماینده این وزن بود. او ابتدا کیت لو وای از ماکائو را 5 بر 3 برد. در مبارزه دوم 4 بر یک جوژینگ جی از چین را مغلوب کرد.

سومین مبارزه تیموری مقابل مارکوس ولا دارنده برنز امیدهای اروپا از اسپانیا بود که با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید. او در ادامه 5 بر 4 رضوان تالیبوف از اوکراین را برد و راهی دور نیمه نهایی شد.

تیموری در این مرحله مقابل جاناتان هورنه 2 بر یک شکست خورد.

با راهیابی جاناتان هورنه به فینال، کوشا تیموری و مهدی عاشوری به جدول شانس مجدد راه یافتند و فردا برای کسب مدال برنز به میدان می روند.

انتهای پیام/