به گزارش پارس نیوز، مسعود سلطانی‌فر امروز ۱۷ آذرماه در حاشیه مراسم افتتاح زورخانه بین المللی شهید لنگری زاده کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از حدود دو سال قبل که کار را در وزارت ورزش و جوانان آغاز کردیم حدود ۴۱۰۰ پروژه نیمه تمام داشتیم که علی رغم محدودت منابع پروژه های با پیشرفت فیزیکی بالاتر را که سال‌های زیادی مانده و هزینه زیادی روی دست دولت گذاشته، اولویت بندی کردیم تا زودتر به بهره برداری برسد.

وی با بیان این که منطق این است که در مراحل مختلف مدیریت به گونه‌ای کار کنیم که پروژه‌ها در زمان کوتاه‌تر به بهره‌براری برسند، افزود: با تلاشی که در این دو سال انجام شد بیش از ۵۰۰ پروژه به بهره برداری رسیده است.

سلطانی‌فر تصریح کرد: یکسری پروژه‌های بزرگ اولویت‌دار داریم که شامل ۱۱ سالن ۶۰۰۰ نفره، دو پیست دوچرخه سواری، ۳۰ استادیوم ۵۰۰۰ نفری و ... است که بعضا حدود ۱۰ تا ۱۵ سال معطل مانده و تمرکز این است تا پایان دولت فعلی بخش اعظم پروژه‌های ۱۵ سال مانده را جمع کنیم که پیست دوچرخه سواری کرمان که امروز افتتاح شد از جمله آنهاست.

سلطانی‌فر تصریح کرد: فکر می‌کنیم بتوانیم تا پایان عمر دولت دوازدهم تعداد قابل توجهی از پروژه‌های بزرگ و تاثیرگذار را در بخش‌های مختلف به بهره برداری برسانیم به ویژه این که در آستانه فجر چهلم انقلاب هستیم و اعلام کردیم که می‌خواهیم امسال را باشکوه‌تر برگزار کنیم و از هفته دولت کار را آغاز کرده و هر دو هفته یک پروژه  بزرگ را افتتاح کرده‌ایم و به همین روال تا دهه فجر پیش می‌رویم و ان‌شاءالله فجر چهلم را با شکوه و با عزت در کنار مردم خواهیم داشت.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ سوال خبرنگاری درباره وضعیت تاج و گرشاسبی و این که منتظر اعلام نظر وزیر هستند، تنها با لبخند زدن عبور کرد و پاسخی نداد.