به گزارش پارس ، به نقل ازباشگاه خبرنگاران؛ دیدار تیم های ایران و لبنان با پیروزی پر گل نمایندگان کشورمان همراه بود. صحبتهای کی روش و بازیکنان را پس از این دیدار می خوانید.

کی روش: بازی با کره مهم ترین بازی ایران است

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی ۴ بر صفر بازیکنانش مقابل لبنان گفت: بازی خوبی بود و از ابتدا نیز تصمیم داشتیم با ریتمی یکسان بازی کنیم و هدفمان گلزنی بود و خوشحالم که توانستیم ۴ گل بزنیم.

وی تصریح کرد: لبنان نیز بازی خوبی داشت و باز و هجومی بازی می کرد و سه چهار توپ روی دروازه ما آورد ولی ما توانستیم ریتم بازی را حفظ کرده و به این نتیجه برسیم.

کی روش ادامه داد: بازی با کره مهم ترین بازی ما است و تمام تلاش خود را می کنیم تا با پیروزی در این بازی به طور مستقیم به جام جهانی صعود کنیم.

وی در مورد تفاوت بازی قطر و لبنان گفت: این دو بازی کاملا متفاوت بودند. قطر تهاجمی بازی می کرد و ما قصد داشتیم در ضد حمله ها به موفقیت دست یابیم اما در این بازی هدفمان حمله کردن بود و بازیکنان باید تمام طول و عرض زمین را می دویدند تا به گل برسیم و در نهایت نیز به هدف خود رسیدیم.

وی افزود: امشب استرس نداشتم، ۸۵ دقیقه خیلی خوب بودیم و هدفمان زدن گلهای بیشتر به لبنان بود. می توانستیم در ۵ دقیقه پایانی ۳ گل دیگر بزنیم.

وی در مورد غیبت دژاگه گفت: این چه سئوالی است که می پرسید؟ اگر بازیکنانی مثل رونالدو و مسی مصدوم شوند مربیان آنها چه می کنند؟ مگر نه اینکه بازیکنان دیگر جایگزین انها می شوند؟ دژاگه مصدوم است و ما نیز بازیکن آماده ای را جایگزین وی خوهیم کرد.

سید جلال حسینی: این برد را فراموش کرده و به کره فکر می کنیم

سید جلال حسینی در مورد بازی مقابل لبنان گفت: بازی خوبی بود و توانستیم نتیجه قابل قبولی بدست آوریم.

وی تصریح کرد: باید این پیروزی را فراموش کرده و از این پس به دیدار برابر کره و پیروزی در این بازی بیاندیشیم.

وی با تشکر از هواداران افزود: هواداران در این دیدار سنگ تمام گذلشتند و حمایت های آنها ما را دلگرم می کند.

شجاعی: نیمی از راه را طی کردیم

مسعود شجاعی پس از پیروزی ایران مقابل لبنان گفت: نیمی از راه را برای صعود به جام جهانی طی کرده ایم.

وی افزود: امیدوارم سه شنبه هفته آینده با شکست کره جنوبی به جام جهانی صعود کرده و هواداران را خوشحال کنیم.

غلامرضا رضایی: می توانستیم گل های بیشتری بزنیم

غلامرضا رضایی در مورد دیدار ایران و لبنان گفت: بازی خوبی بود ولی می توانستیم گل های بیشتری بزنیم.

وی خاطرنشان کرد: پس از زدن گل چهارم تمرکزمانرا از دست دادیم و دیگر موقعیت گلزنی بدست نیاوردیم، در هر حال از این پیروزی خیلی خوشحالم و امیدوارم در بازی با کره جنوبی نیز عملکرد خوبی داشته و بتوانیم با موفقیت در این دیدار جواز حضور در جام جهانی را به دست آوریم.

تیموریان: هواداران دلگرمی خوبی به ما دادند

آندرانیک تیموریان پس از پیروزی تیمش مقابل لبنان گفت: از تمامی هواداران تشکر می کنم، آنها به طور کامل از ما حمایت کردند و دلگرمی خیلی خوبی برای صعود به جام جهانی به ما دادند.

وی افزود: امید. ارم با پیروزی مقابل کره و صعود به جام جهانی دل آنها را شاد کنیم.

قوچان نژاد: مهم پیروزی تیم ملی بود

رضا قوچان نژاد که یکی از گل های ایران را مقابل لبنان به ثمر رساند پس از پیروزی در این دیدار گفت: بازی خیلی خوبی بود و توانستیم پیروز میدان باشیم.

وی ادامه داد: مهم نیست چهکسی گل زده است، بلکه مهم موفقیت تیم ملی در این دیدار بود که به دست آمد. توانستیم بازی خوبی به نمایش گذاشته و ۳ امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

وی تصریح کرد: از هواداران نیز تشکر می کنم که تا لحظه آخر ما را حمایت کردند.

منتظری: هدفمان رسیدن به جام جهانی است

منتظری پس از پیروزی ۴ بر صفر تیم ملی ایران مقابل لبنان اظهار داشت: هدف ما رسیده به جام جهانی است و تاکنون نیمی از راه را طی کرده ایم.

وی ادامه داد: کار سختی در کره داریم و تمام تلاش خود را می کنیم تا در دیدار مقابل کره پیروز شده و به جام جهانی صعود کنیم.

هواداران به خوبی از ما حمایت کردند و ما نیز امیدواریم با موفقیت در دیدار بعدی و صعود به جام جهانی باعث خوشحالی آنها شویم.