به گزارش پارس نیوز، 
قاسم حدادی‌فر در مورد بازی تیمش برابر پرسپولیس که با شکست شاگردان منصوریان همراه شد، گفت: ما در مجموع نمایش خوبی نداشتیم و در ایجاد موقعیت گل هم با مشکل مواجه شدیم. در طرف مقابل پرسپولیس به یک گل زودهنگام رسید و این گل را تا آخر بازی حفظ کرد. هدف ما این بود که در ورزشگاه آزادی امتیاز بگیریم، ولی متأسفانه شکست خوردیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این پرسش که چرا بعد از آمدن علیرضا منصوریان هم شرایط ذوبی‌ها تغییر نکرده است، تأکید کرد: ما از سه بازی اخیر یک امتیاز گرفته‌ایم که خوب نیست، ولی باید به کادر فنی ما زمان داده شود. جایگاه واقعی ذوب‌آهن اینجا نیست و اعتقاد من این است که ترس از باختن به تیم ما استرس می‌دهد و تمرکز بازیکنان را می‌گیرد. خیلی وقت است نه خوب بازی می‌کنیم و نه خوب نتیجه می‌گیریم و برای خروج از این وضعیت نیاز به برد داریم. آخرین بازی ما در نیم‌فصل اول مقابل نفت مسجدسلیمان است که امیدوارم این بازی را ببریم و در نیم‌فصل دوم شرایط را تغییر بدهیم.

حدادی‌فر در مورد رقابت همیشگی ذوب‌آهن و سپاهان و اینکه آیا صدرنشینی تیم همشهری روی آنها فشار وارد نمی‌کند، اظهار داشت: این دو تیم در فوتبال ایران تیم‌های قدیمی و ریشه‌دار هستند و موفقیت هر کدام‌شان باعث افتخار فوتبال اصفهان است. ما تلاش می‌کنیم تا در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیریم و خودمان را بالا بکشیم. در ضمن برای سپاهان و امیر قلعه‌نویی هم آرزوی موفقیت دارم. اگر شرایط برای قهرمانی ذوب‌آهن فراهم نبود امیدوارم با قهرمانی سپاهان در لیگ برتر مردم اصفهان خوشحال شوند.

انتهای پیام/