به گزارش پارس نیوز، تقریبا روزی نیست که در خبرهای گمانه زنی و یا اخباری پیرامون لیست ورود و خروج استقلال و شفر برای نیم فصل مشخص نشود و در این میان نام بازیکنان زیادی از جمله نورافکن، جپاروف و غیره در لیست خرید و یا تبریزی، گرو، نویمایر، انصاری و دیگران در لیست خروج دیده می شود.


امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در واکنش به لیست های اعلام شده در رسانه های مختلف موضع گیری کرد و گفت: هنوز اتفاقی رخ نداده است. قبلا هم گفته ام که درباره لیست ورودی و خروجی صحبتی نشده است. من با شفر جلساتی داشته ام. بعد از بازی آخر نیم فصل جلسه می گذاریم و لیست را از شفر می گیریم. با توجه به گروه سختمان در آسیا، به دنبال ترمیم نقاط ضعف خود هستیم.


استقلالی ها البته بنا بر صحبت های فتحی این روزها به دنبال شناسایی لیست ورود و خروج هستند. سرپرست آبی ها در این باره گفت: ما نقاط ضعف را از طریق کمیته فنی و کادرفنی شناسایی کرده ایم و نسبت به رفع این نقاط با نظر کادرفنی اقدام می کنیم. با هیچ بازیکنی رسما وارد مذاکره نشده ایم و قراردادی امضا نکرده ایم. هیچ بازیکنی در لیست فروش قرار نگرفته است. از هواداران عزیز می خواهم به این حرف ها گوش نکنند. عزیزان به این مسائل دامن نزنند چون باعث تضعیف روحیه تیم می شود. می بینم در فضای مجازی که منتشر می کنند فلان بازیکن در لیست فروش است. این اتفاقات رخ نداده است.


به این ترتیب و برای قطعی شدن لیست ورود و خروج آبی های تهرانی باید تا بعد از دیدار با پدیده و تعطیلات 50 روزه لیگ برتر منتظر ماند.