به گزارش پارس نیوز، 2 تیم فوتبال السد و الغرافه در چارچوب دیدار های هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت یاران طارمی با نتیجه 8 بر یک شکست خورد تا یکی از بدترین شکست های طول تاریخ باشگاه پس از سال 1995 میلادی تکرار شود.

شکست سنگین الغرافه بهانه ای برای اخراج طارمی شد

همین موضوع سبب شد تا باشگاه الغرافه موضع جدیدی نسبت به فعالیت مهدی طارمی، لژیور ایرانی تیمش گرفته و به دنبال خروج این بازیکن باشد.بی شک شکست 8 بر یک این تیم در دیدار شب گذشته برابر تیم فوتبال السد نیز سبب شده تا مسئولان این تیم قطری به فکر افتاده تا بیشتر از این از کورس حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 جا نمانده و یکی از تیم های حاضر در این رقابت باشند.

الغرافه در حال حاضر با 18 امتیاز در رده ششم جدول لیگ ستارگان قطر قرار دارد و شکست های این تیم در دیدار های اخیر السد و السیلیه سبب شده است تا این تیم از کورس قهرمانی جا بماند.

شکست سنگین الغرافه بهانه ای برای اخراج طارمی شد

در همین راستا پس از شکست تیم فوتبال الغرافه برابر تیم السد، عادل خمیس بازیکن سابق الغرافه و تیم ملی فوتبال قطر به روزنامه الوطن گفت: شکست سنگین تاریخی برای تیم فوتبال الغرافه قطر رقم خورده است و در حالی که تیم فوتبال السد از هر شرایط با الغرافه تفاوت دارد اما الغرافه نیز دارای تاریخ و سابقه درخشان است.

شکست سنگین الغرافه بهانه ای برای اخراج طارمی شد

خمیس همچنین درباره فعالیت بازیکنان خارجی تیم  الغرافه قطر گفت: وسلی اسنایدر با وجود سن بالایی که دارد اما در رقابت های حال حاضر تیم الغرافه توانسته فعالیت خوبی داشته باشد و نقش کلیدی در دیدار های تیمش داشته باشد.با این حال اما ولادیمیر ویس گهگاه خوب و گهگاهی عملکرد خوبی ندارد اما باز هم توانسته در طول زمان موثر واقع شود. اما من به شدت از فعالیت مهدی طارمی بازیکن ایرانی تیم الغرافه متعجب هستم. او در طول نیم فصل نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد و من ایمان دارم که تغییر این بازیکن برای  ما اهمیت فراوانی دارد.

بازیکن اسبق تیم فوتبال الغرافه ادامه داد: تیم الغرافه با توجه به این موضوع که دیدار لیگ قهرمانان آسیا را نیز در ماه های آتی پیش رو دارد و باید به دنبال آن باشد تا بازیکن آماده ای را جایگزین مهدی طارمی کند. او در جایگاهی از تیم الغرافه قرار دارد که می تواند تاثیر گذار باشد و بی شک تغییر بازیکن در این پست مورد نیاز است.

مهدی طارمی در حالی که در 14 بازی از 26 دیدار تیم الغرافه حضور یافته اما تنها توانسته 6 گل و یک پاس گل به ثمر برساند و از نظر مسئولان تیم الغرافه ، طارمی به نسبت بازیکنان لژیونر حاضر در لیگ ستارگان قطر نتایج به شدت ضعیفی را از خود نشان داده اند. به عنوان مثال وسلی اسنایدر  با  10 بار حضور خود در مجموع 34 دیدار تیمش  توانسته آماری همانند طارمی را به ثبت برساند.

شکست سنگین الغرافه بهانه ای برای اخراج طارمی شد

باید گفت تیم فوتبال الغرافه قطر برای آن که بتواند یکی از نمایندگان قطر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2019 باشد باید در نیم فصل نقل و انتقالات زمستانی خود را تقویت کرده تا در نهایت بتواند از مرحله پلی آف اصلی این مسابقات  به دور گروهی صعود کند.