به گزارش پارس نیوز، 

فردا شب مراسم انتخاب بهترین فرانس فوتبال برگزار خواهد شد و ارنستو والورده سرمربی بارسا ضمن طعنه به غیبت لیونل مسی، نبود او در بین نامزدها را عجیب توصیف می کند.

نامزدهای توپ طلا: "مسی بهترین بازیکن هفته اول، هفته دوم و هفته پنجم لیگ قهرمانان بود اما او در هفته سوم و چهارم واقعا بد بازی کرد، البته مسی در آن مقطع مصدوم بود. چه چیزی می توانم بگویم؟ به بازیکنی که انتخاب خواهد شد تبریک می گویم اما این انتخاب کمی عجیب است."

مصدومیت های متوالی بازیکنان خط دفاعی: "تا آغاز پنجره نقل و انتقالات باید با همین شرایط بازی کنیم. باید ببینیم شرایط اومتیتی چه خواهد شد و او چه زمانی به ترکیب اضافه می شود. واقعا نمی دانم آیا بارسلونا در بازار زمستانی حضور خواهد داشت یا خیر زیرا تا آن مقطع باید بسیاری از مسائل را ارزیابی کنیم و بعید تصمیم بگیریم.

می دانیم که یک پنجره انتقال زمستانی وجود دارد و ما می توانیم 5 ماه برای تصمیم گیری صبر کنیم. نیاز به یک تیم قوی داریم اما مطمئن هستیم که اومتیتی قبل از پایان فصل به میادین باز خواهد گشت. این بدترین اتفاق ممکن برای یک سرمربی است زیرا اتفاقات خارج از کنترل می شود . "

دیدار با ویارئال: "حریف ما نیز علاقمند به مالکیت توپ است و آنها نمی خواهند در این نبرد مغلوب شوند. تاریخ موید آن است ویارئال در بازی برابر بارسلونا در زمین خودی تجمع می‌کند اما ما باید مراقب باشیم زیرا این بازی برای ما بسیار مهم است."

انتهای پیام/