به گزارش پارس نیوز، 

در چارچوب مسابقات هفته شانزدهم و آغازین دور برگشت لیگ برتر روسیه تیم اخمت گروزنی که میلاد محمدی را مثل همیشه در سمت چپ خط دفاعی داشت، از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در ورزشگاه تسنترالنی مقابل تیم قعرنشین ینیسی کراسنویارسک قرار گرفت.

این مسابقه که در سرمای شدید و دمای منفی 17 درجه شهر کراسنویارسک برگزار می‌شد، در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید و تلاش بیشتر یاران محمدی گلی به همراه نداشت.

میلاد محمدی که با وجود حضور در بیشتر بازی‌های اخمت گروزنی طی فصول گذشته، آخرین بار دو سال قبل و در هفته سی‌اُم فصل ۱۷-۲۰۱۶ مقابل کریلیا سووتوف گلزنی کرده بود، امروز هم موفق به انجام این کار شد و به شکل جالبی گل اول بازی را برای تیمش به ثمر رساند.

محمدی که نفوذی از جناح چپ زمین انجام داده بود، بعد از یک سر توپ با پای راست ارسالی انجام داد که توپ بدون برخورد به سر مهاجم اخمت گروزنی و مدافع ینیسی کراسنویارسک به زمین برخورد کرد و در ادامه نیز دروازه‌بان حریف در گرفتن توپ ناکام بود تا ملی پوش ایرانی به شکل اتفاقی نخستین گل فصل خود را بزند.

والری کیچین، مدافع قرقیزستانی ینیسی کراسنویارسک در دقیقه 81 گل تساوی تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا یاران میلاد محمدی در مسابقه‌ای که شرایط جوی انجام آن را دشوار کرده بود، به تساوی یک بر یک رضایت دهند و با 20 امتیاز همچنان در رده دهم جدول لیگ برتر روسیه قرار بگیرند.

انتهای پیام/