به گزارش پارس نیوز، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس اینروزها تمرینات سختی را برای بازیکنان در نظر گرفته و با جدیت و سخت گیری زیادی تمرینات را زیر نظر دارد. برانکو با وجود اینکه در لیگ برتر هنوز به صدر جدول نرسیده اما اینروزها در اوج قرار دارد چرا که بعد از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا با کمترین موجودی محبوبیت او حتی بیش از قبل هم شد.


برانکو در 4 سال اخیر یکی از محبوب ترین چهره های فوتبال ایران و البته محبوب ترین فرد بین هواداران پرسپولیسی بوده است اما او با رسیدن به یک میلیون دنبال کننده در اینستاگرام در اوج محبوبیت است. محبوبیتی که حتی واکنش مربیان تیم ملی را هم به همراه داشت و مشخص بود که چندان مخالفان برانکو را خوشحال نکرده است.


پروفسور اما از طرفی خوب می داند که بازی‌های باقیمانده اش تا پایان نیم فصل بازی های بسیار حساس و مهمی هستند، و باید در این بازی ها حداکثر امتیازات را بگیرد تا در نیم فصل دوم بتواند برای هت تریک در قهرمانی خیز بردارد. او برای بازی های حساسش برابر سپاهان و ذوب آهن مشکلات زیادی از نظر کمبود بازیکن دارد اما با بردی که برابر ماشین سازی به دست آمد پرسپولیس بار دیگر به عنوان یک مدعی درجه یک قهرمانی مطرح شد.