به گزارش پارس نیوز، 

علی کریمی پس از پیروزی ۳ بر صفر تیمش برابر نفت آبادان در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. ما در هفته قبل هم مقابل استقلال خوزستان به پیروزی دست پیدا کرده و توانستیم در طول این دو هفته ۶ امتیاز حساس را کسب و موقعیت خود را در جدول بهبود ببخشیم.

وی افزود: با توجه به اینکه استقلال بازیکنان زیادی را از دست داد کمی در خصوص هماهنگی بازیکنان شرایط سخت بود اما شما می بینید که در هفته های گذشته توانستیم هم بازیهای خوبی ارائه کرده و هم نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

کریمی تصریح کرد: همه شاهد یک بازی زیبا از استقلال بودند و مطمئن باشید این روند در بازیهای آینده هم ادامه خواهد داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز هم امید دارید به تیم ملی دعوت شوید گفت: من در ابتدای فصل دچار مصدومیت شدم و دو ماه نتوانستم بازی کنم. همه بازیکنان تلاش می کنند تا بتوانند به تیم ملی دعوت شده و برای کشورشان افتخارآفرینی کنند. من هم از این قاعده مستثنی نیستم و باز هم تلاش می کنم تا بتوانم به تیم ملی بازگشته و بتوانم دوباره بازیکن تیم ملی شوم.

کریمی در پایان و در خصوص هم گروهی با تیم های سخت غرب آسیا گفت: سال گذشته هم چنین اتفاقی رخ داد و ما در یک گروه سخت قرار داشتیم اما مطمئنم با شروع فصل نقل و انتقالات نفرات مورد نظر کادر فنی به تیم اضافه خواهند شد و شما یک استقلال پرقدرت را در نیم فصل دوم شاهد خواهید بود.