به گزارش پارس نیوز، 

لیورپول شب گذشته در پاریس با نتیجه 2-1 مغلوب پاری سن ژرمن شد و اکنون برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان، باید در دیدار آخر مقابل ناپولی، به نتیجه ای بهتر از 1-0 دست پیدا کند.

شش بازیکن لیورپول در دیدار شب گذشته کارت زرد دریافت کردند و در دقایق پایانی، فن دایک یکی از بازیکنانی بود که از زمین خوردن های پرتعداد بازیکنان پی اس جی عصبانی شده بود. او اکنون معتقد است که تیمش باید هوشیارتر می بود و عملکردی شبیه به خود بازیکنان پاری سن ژرمن داشت.

او به خبرنگاران گفت:" واضح است که آنها بازیکنانی در کلاس جهانی هستند و فکر می کنم نیازی نیست که آنها در بازی چنین رفتاری داشته باشند.

گاهی اوقات آنها به خاطر ضربه ای که می خوردند، روی زمین می افتادند و گاهی اوقات فکر می کنم خیلی راحت نقش زمین می شدند و من خیلی ناراحت شده بودم. مهم است که خونسردی تان را حفظ کنید اما هر بار که ما خطایی انجام می دادیم، آنها دور داور جمع می شدند و از او می خواستند که کار زرد بدهد.

ما هم باید همین کار را می کردیم و فکر می کنم در نیمه دوم، ما بهتر این کار را انجام دادیم. من این شکل بازی را دوست ندارم. ما همچنان به آنها احترام می گذاریم زیرا آنها بازیکنانی در کلاس جهانی هستند اما واقعا نیازی به چنین کارهایی نیست. جدا از این، آنها دو گل زدند و ما باختیم؛ این را باید بپذیریم."

انتهای پیام/