به گزارش پارس نیوز، 

تیم هندبال نفت و گاز گچساران که تا پیش از این بازی تنها یک پیروزی و یک تساوی کسب کرده بود و در رده ششم جدول 9 تیمی قرار داشت، در هفتمین گام عصر امروز پنجشنبه به دیدار نیروی زمینی کازرون رفت و در یک نمایش ضعیف با نتیجه 19 بر 25 مغلوب شد.

نفت و گاز گچساران در این بازی که در سالن پد خندق شهر دوگنبدان برگزار شد در مقابل نیروی زمینی کازرون تن به شکست داد.
نیروی زمینی کازرون با سه برد، یک تساوی و یک شکست تا پیش از این بازی در رده پنجم رده بندی قرار داشت.

تیم هندبال نفت و گاز گچساران با ترکیبی بومی در سی و یکمین دوره مسابقات هندبال کشور در سال جاری به مسابقات پای گذاشته است.

روز گذشته رضا قاسمیان ملی پوش شاغل در لیگ برتر به جمع بازیکنان نفت و گاز گچساران اضافه شد اما این بازیکن در نیم فصل دوم در این تیم بازی خواهد کرد.

تیم‌های نفت و گاز گچساران، هپکو اراک، پتروشیمی مارون، نیروی زمینی کازرون، سربداران سبزوار، صنعت مس کرمان، فراز بام خاییز دهدشت، هیات نجف آباد، فولاد مبارکه سپاهان و زاگرس اسلام آباد در لیگ برتر هندبال ایران فصل 1397- 1398 حضور دارند.

تیم نفت و گاز گچساران نخستین نماینده تاریخ ایران بود که 2 سال پیش در جام باشگاه‌های هندبال جهان شرکت کرد و مقام چهارم رقابت‌های آن سال را کسب کرد.

این تیم سابقه کسب مقام هفتم جام هندبال باشگاه‌های جهان را نیز در سوابق خود دارد.

شهرستان 124 هزارنفری گچساران در جنوب کهگیلویه و بویراحمد با 2 تیم بانوان و مردان در لیگ‌های برتر و زیرگروه یکی از قطب‌های هندبال کشور است.

انتهای پیام/