به گزارش پارس نیوز، 
تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با وجود پیروزی خانگی 2 بر یک شب گذشته (چهارشنبه) مقابل لیورپول در فرانسه، هنوز از بابت راهیابی به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مطمئن نیست و برای صعود به مرحله حذفی باید در آخرین بازی خود ستاره سرخ بلگراد را شکست دهد، اما حتی این پیروزی هم ممکن است آنها را به صدر جدول نرساند، چون اگر ناپولی صدرنشین موفق شود در هفته آخر رقابت‌ها لیورپول را شکست دهد به این رتبه دست خواهد یافت.

امباپه با ابراز نگرانی از مأموریت سخت تیمش در خانه ستاره سرخ بلگراد به نشریه اکیپ گفت: در مرحله گروهی هیچ تیمی نتوانسته است در بلگراد پیروز شود پس ما هم در آنجا کار سختی خواهیم داشت. باید تا جایی که می‌توانیم منسجم و با انگیزه بازی کنیم. اگر مقابل آنها عملکردی مشابه به بازی‌مان مقابل لیورپول ارائه کنیم، اما به مرحله بعد نرسیم واقعاً فاجعه‌آمیز خواهد بود.

امباپه درباره پیروزی خانگی تیمش برابر لیورپول هم گفت: این پیروزی به ما آرامش خاطر و اطمینان داد. ما توانستیم واکنش خوبی به بازی حریف نشان بدهیم. ما از این نتیجه راضی هستیم و حالا می‌خواهیم کار را در بلگراد تمام کنیم. نشان دادیم که می‌توانیم مردانه بازی کنیم و هیچ نگرانی وجود نداشت. ما به تیم‌مان و توانایی‌های‌مان اطمینان داریم.

انتهای پیام/