به گزارش پارس نیوز، با فرض درست بودن ادعای افشارزاده و بی‌خبری او از این اتفاقات، سوالات مهمی که پیش می‌آید این است: اگر در آن نیمه‌شب، مجیدی پیشنهاد آن دوستان را قبول می‌کرد چه اتفاقی رخ می‌داد؟

 

هفته گذشته بود که فرهاد مجیدی در مصاحبه با یک روزنامه اماراتی یک شایعه بزرگ را تایید کرد. او گفت بعد از باخت ۴-۲ استقلال به پرسپولیس در لیگ پانزدهم، چند نفر از باشگاه و چند بازیکن، نیمه شب به منزل او رفتند و از او خواستند سرمربیگری تیم استقلال را قبول کند! این اتفاق در دوره‌ای رخ داده که بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال بود و حالا او متهم شده که با هماهنگی او این اتفاق رخ داده است. افشارزاده اما این اتهام را رد می‌کند. او در گفتگو با مدال در این باره گفته است:

 

«من روحم هم از این اقدام خبر نداشت. آقایان بدون اطلاع من به خانه فرهاد رفتند و در این باره با من مشورت نکردند. این روش کاری من نیست. خصیصه مدیریتی من این نیست که با یک باخت پشت سرمربی تیمم را خالی کنم. مظلومی در آن فصل خوب نتیجه گرفته بود و دلیلی برای این کار وجود نداشت.»

 

با فرض درست بودن ادعای افشارزاده و بی‌خبری او از این اتفاقات، سوالات مهمی که پیش می‌آید این است: اگر در آن نیمه‌شب، مجیدی پیشنهاد آن دوستان را قبول می‌کرد چه اتفاقی رخ می‌داد؟ آیا از فردای آن روز به محل تمرین تیم می‌آمد؟ تکلیف پرویز مظلومی چه می شد؟ واکنش خود افشارزاده در چنین وضعیتی چه بود؟ اصلا در آن باشگاه عریض و طویل که نام حرفه‌ای را هم یدک می‌کشد مدیرعامل چه‌کاره بوده که عده‌ای از کارمندان او، بدون هماهنگی با او، برای تغییر سرمربی تیم اقدام می‌کنند؟ سوال دیگر این که آقای افشارزاده که دم از خصایص مدیریتی خود می‌زنند، چه زمانی از این اتفاق باخبر شده و آیا اصلا عکس‌العملی هم نشان داده و با کارمندان مطیع خود! برخوردی کرده است؟ البته یک احتمال جدی هم این است که ایشان تا همین چند روز پیش، کلا از این اتفاق بی‌خبر بوده‌اند و مثل ما از مصاحبه فرهاد مجیدی متوجه ماجرا شده‌اند که در این صورت هم باید به ایشان به خاطر این مدیریت هوشمندانه تبریک گفت!