به گزارش پارس نیوز، محسن مسلمان بازیکن مطرح ذوب آهن در فصل جاری اگرچه هنوز آن درخششی که از او انتظار داشتیم را به نمایش نگذاشته اما با حضور علیرضا منصوریان در راس کادرفنی ذوبی ها این امیدواری وجود دارد که مسلمان از بازی امروز در اهواز روند خوبش را آغاز کند.


مسلمان که رابطه خوبی با علیرضا منصوریان دارد، بی تردید با حضور این مربی انگیزه اش بالاتر رفته و امید زیادی دارد تا بتواند با درخشش مقابل فولاد روز خوبی را پشت سر بگذارد.


از سوی دیگر «مهندس» ذوبی‌ها امروز مقابل تیمی قرار می گیرد که خاطرات خوبی از آن دارد. مسلمان نیم فصل در زمان حضور دراگان اسکوچیچ در ترکیب فولاد خوزستان به میدان رفت و روزهای خوبی را هم پشت سر گذاشت. در روزهایی که فولاد اسیر ماجرای کارت های پایان خدمت جعلی شد و بازیکنان زیادی را از دست داد، مسلمان یکی از ستاره های این تیم بود و حالا با پیراهن ذوب آهن در اهواز مقابل این تیم قرار می گیرد.


مسلمان که در دیدار با پارس جنوبی جم هم تلاش زیادی برای موقعیت سازی در ترکیب ذوب آهن کرد اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود. حالا اما امیدوار است بتواند با حمایت سایر نفرات ذوب آهن نتیجه خوبی برای تیم اصفهانی در اهواز به ثبت برسد و اولین امتیاز علیرضا منصوریان حاصل شود.