به گزارش پارس نیوز، هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران با یک دیدار از ساعت ۱۵:۳۰آغاز می‌شود و شاگردان منصوریان در حالی در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف فولاد خوزستان می‌رود که اهواز بارش‌های شدید جوی و سیل آسا را پشت سر گذاشته است.

فولادی‌ها هفته گذشته توانستند در دقایق آخر مقابل پیکان شکست را با پیروزی عوض کنند و به رده نهم جدول برسند. این نخستین پیروزی شاگردان عزیز فریسات در ۵ دیدار قبلی فولادی‌ها بود که لوسیانو پریرا با گلزنی در آن دیدار، به سومین خارجی گلزن لیگ تبدیل شد. فولاد پس از گذشت ۱۳ هفته با ۱۴ امتیاز در جایگاه مهم قرار دارد و در ۵ تقابل قبلی این تیم با سبزپوشان اصفهانی تنها صاحب یک برد شده‌اند.

در سوی دیگر میدان، علیرضا منصوریان که هفته گذشته نخستین تجربه خود با ذوب‌آهن را پشت سر گذاشت، این بار باید شانس خود را در خوزستان امتحان کند جایی که سرمربی فعلی ذوب‌آهن خاطرات خوبی از این شهر دارد و توانسته با نفت و استقلال در اهواز ۳ امتیاز را مقابل حریفان خود کسب کند. ذوب‌آهن در ۵ دیدار قبلی خود سه تساوی و دو شکست را پذیرا بوده و از کسب برد عاجز مانده. تیم رده سیزدهمی منصوریان اگر می‌خواهد بیش از پیش به منطقه سقوط نزدیک نشود باید بتواند فولاد را در خانه شکست دهد.