به گزارش پارس نیوز، تیم فوتبال استقلال تهران فصل رویایی را سپری نمی کند و در حالی به استقبال هفته چهاردهم می رود که جایگاهی بهتر از رده ششم جدول ندارد.

آبی پوشان تاکنون ۱۲ بار در لیگ برتر به میدان رفته اند که حاصل این تعداد بازی ۴ پیروزی، ۶ مساوی و ۲ شکست است. نکته نه چندان مثبت در عملکرد آبی پوشان این است که آنها در این فصل از لیگ تاکنون نتوانسته اند در ۲ بازی متوالی پیروز شوند. 

شاگردان شفر برای هفته چهاردهم میزبان صنعت نفت آبادان هستند. آنها هفته گذشته توانستند استقلال خوزستان را در اهواز شکست دهند و اگر قرار باشد نسبت به آمار بازی آبی پوشان پیش بینی شود، آنها نخواهند توانست در این بازی پیروز شوند.

وینفرد شفر سرمربی کهنه کار آبی پوشان اما به دنبال شکستن این طلسم است. او عزمش را جزم کرده تا میهمانش صنعت نفت را شکست داده تا برای اولین بار در ۲ بازی پشت سر هم پیروز شود. اتفاقی که می تواند در تثبیت موقعیت این تیم در رده های بالای جدول و افزایش امید آنها برای اتمام خوب نیم فصل نخست تاثیر گذار باشد. 

دیدار دو تیم استقلال و صنعت نفت در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر، از ساعت ۱۷:۳۰ پنجشنبه ۸ آذر در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.