به گزارش پارس نیوز، صبح روز دوشنبه هفته جاری، ملی‌پوشان تیم‌های فوتبال پرسپولیس، تراکتورسازی و سایپا با حضور در مجموعه پِک، به تمرین ریکاوری پرداختند. این تمرین یکی از برنامه‌های کادر فنی تیم ملی فوتبال برای ملی‌پوشان است که باید یک روز پس از انجام بازی‌های لیگ برتر، در مجموعه پک ریکاوری کنند.

در این هفته اما، ملی‌پوشان استقلال از سوی وینفرد شفر اجازه حضور در تمرین را پیدا نکردند. سرمربی استقلال در واکنش به درخواست اعضای تیم ملی فوتبال برای حضور ملی‌پوشان در مجموعه پک گفته که ملی‌پوشان استقلال باید زیر نظر او به تمرین ریکاوری بپردازند. وریا غفوری، سیدحسین حسینی و روزبه چشمی سه بازیکن اصلی و ملی‌پوش استقلال هستند که پس از بازی با استقلال خوزستان در سالن وزنه هتل المپیک به کار با وزنه پرداختند.

خبر می‌رسد با توجه به بازی‌های حساس پیش‌رو تا پایان نیم فصل، شفر تا این لحظه تصمیم گرفته که ملی‌پوشان استقلال زیر نظر او به تمرین ریکاوری بپردازند. این تصمیم در حالی گرفته شده که پژمان منتظری نیز روز گذشته در تمرین استقلال اختصاصی تمرین کرد، بازیکنی که در زمان مصدومیت بیشتر زیر نظر مربیان تیم ملی تمرینات اختصاصی انجام می‌داد. سرمربی استقلال ظاهرا تصمیم گرفته که فعلا ملی‌پوشان زیر نظر او تمرین کنند، مگر اینکه در صحبت‌های انجام شده، تصمیم خود را تغییر بدهد و بار دیگر ملی‌پوشان به پک بروند.