به گزارش پارس نیوز، 

هواداران بایرن مونیخ در ماه های اخیر با به راه انداختن کمپینی در مورد استفاده از رنگ هایی مانند آبی و سرمه ای در لباس اول این تیم اعتراض کرده بودند و حالا این باشگاه بعد از برگزاری جلسه ای با نمایندگان کانون های هواداری اعلام کردند این اتفاق دیگر رخ نخواهد داد.

البته اعتراض هواداران تنها مختص به لباس اول بایرن نبود و رنگ نعنایی لباس دوم و همچنین رنگ بنفش لباس سوم نیز از نظر آنها هیچ ربطی به تاریخچه باشگاه نداشته و مورد اعتراض این گروه قرار گرفته است. حالا مدیر استراتژی بایرن جورج واکر اعلام کرد تمام لباس های خانگی فصول آینده بعد از گفت و گو با طرفداران فقط با رنگ های قرمز و سفید طراحی خواهد شد.

واکر در بیانیه ای که در وب سایت رسمی بایرن منتشر شده است، گفت: "باشگاه بایرن مونیخ با هواداران در مورد رنگ های مورد استفاده باشگاه در لباس ها گفت و گو کرده است.

لباس یک ویژگی مهم شناسایی باشگاه است و حالا بایرن مونیخ اعلام می کند از فصل بعد در ست کامل لباس خود شامل پیراهن، شورت ورزشی و جوراب فقط از رنگ های رنگی سنتی قرمز و سفید استفاده خواهد کرد. واکر همچنین تایید کرد که مذاکره با هواداران در مورد لباس های آینده برای بایرن به طور منظم ادامه خواهد یافت."

انتهای پیام/