به گزارش پارس نیوز، حمید استیلی مدیر تیم ملی فوتبال امید ، با بیان این خبر اظهار داشت:دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال امید ایران از روز ۲۴ اذر آغاز می‌شود و سپس اعضای تیم جهت انجام دو بازی تدارکاتی روز ۲۵ اذر راهی جزیره کیش خواهند شد.

او همچنین گفت:طبق برنامه روز ۲۷ آذرماه در کیش نخستین بازی تدارکاتی خودمان را مقابل سوریه برگزار می‌کنیم که یک حریف قدرتمند است و می‌تواند بازی بسیار مفیدی باشد. همچنین روز ۳۰ آذر نیز دومین بازی تدارکاتی را در کیش برابر سوریه برگزار می‌کنیم و سپس در پایان این اردو به تهران بازمی گردیم. 

استیلی همچنین اظهار داشت:برگزاری مسابقات تدارکاتی برای ما بسیار مهم است و کادر فنی هم بر این موضوع تاکید دارند. بر همین اساس خوشبختانه یک بازی بسیار خوب را برابر عمان برگزار کردیم و در ادامه دو مسابقه برابر سوریه خیلی مفید است. 

همچنین در ادامه خوشبختانه نتایج خوبی از مذاکره با برخی کشور‌های آسیایی دیگر گرفته ایم که پس از قطعی شدن برنامه‌ها اعلام می‌شود. هدف نهایی این است که با انجام بازی‌های مفید با تیم‌های مختلف جهت حضور در رقابت‌های مقدماتی آماده شویم که انشالله این هدف با حمایت فدراسیون محقق خواهد شد. تا امروز هم حمایت خوبی صورت گرفته که جای تشکر دارد. می‌بینیم که برنامه‌های تیم امید مورد توجه دارد و خوشبختانه چند بازی خوب می‌توانیم برگزار کنیم تا با آمادگی کامل وارد مسابقات شویم.