به گزارش پارس نیوز، در چارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند که در پایان ۹۰ دقیقه، تقابل شاگردان برانکو و محمد تقوی برنده نداشت و ۲ تیم به تساوی یک بر یک رسیدند.

پس از پایان بازی، 3 کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران ( مسعود شجاعی - اشکان دژاگه - احسان حاج صفی ) که در تراکتورسازی بازی می کنند، با درخواست کادرفنی تیم ملی در تهران ماندنی شدند تا تمرینات ریکاوری و ... برگزار کنند.

کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران و به خصوص کارلوس کی روش که خود را برای حضور در جام ملت های آسیا 2019 امارات آماده می کنند، حساب ویژه ای روی این 3 بازیکن باز کردند و به همین دلیل تصمیم گرفتند تا تمرینات ریکاوری این بازیکنان زیر نظر خودشان برگزار شود.

قرار است 3 ملی پوش تراکتورسازی پس از 2 روز ریکاوری راهی تبریز تا در تمرینات تاکتیکی تراکتورسازی حاضر شوند.یکی از مسئولان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان این خبر را تایید کرد.

تیم ملی که خود را برای حضور در جام ملت های آسیا 2019 امارات آماده می کند، قرار است اردوی نهایی را از 24 - 25 آذر در تهران  آغاز کند و سپس به دوحه قطر بروند تا پس از برگزاری 3 بازی تدارکاتی با قطر و به احتمال زیاد لبنان و فلسطین آماده تقابل با یمن، ویتنام و عراق در مرحله گروهی جام ملت ها شوند.