به گزارش پارس نیوز، پس از قبول استعفای علیرضا رحیمی رئیس فدراسیون هندبال که در راستای اجرای قانون منع به کارگیری بازنشسته ها صورت گرفت، وزارت ورزش رمضانعلی دولو را به عنوان سرپرست این فدراسیون منصوب کرد.

طبق اعلام وزارت ورزش و جوانان نفراتی که قصد دارند در انتخابات این فدراسیون برای احراز پست ریاست شرکت کنند فرصت دارند از ۲۶ آبان تا ۱۰ آذرماه به محل این فدراسیون مراجعه کرده و با پرکردن فرم ها و ارائه مدارک رسما ثبت نام کنند.

اما با وجود اینکه نیمی از این زمان گذشته تنها یک نفر به صورت قطعی و رسمی برای شرکت در انتخابات اعلام آمادگی کرده است در حالیکه فرم  نام نویسی توسط برخی دیگر از متقاضیان حضور در انتخابات هم دریافت شده اما تکمیل و ارائه نشده است. 

رمضانعلی دولو سرپرست فدراسیون هندبال در گفتگو با خبرنگاران پیرامون روند ثبت نام از کاندیداها گفت: دبیر مجمع این روزها در فدراسیون هست و کار ثبت نام را انجام می دهد. تا امروز برخی از دوستان اهالی هندبال آمده اند و مدارک و فرم ها را دریافت کرده اند اما کسی هنوز ثبت نام خود را قطعی نکرده است.

وی در پاسخ به این سوال که شنیده شده یکی از فرزندان روسای سابق فدراسیون ثبت نام خود را قطعی کرده نیز بیان داشت: البته ایشان آمده وثبت نام کرده اما دوستان هندبالی خیر .

سرپرست فدراسیون هندبال تاکید کرد: احتمال می دهم در این چند روز آخر ثبت نام، حضور نفرات کاندید بیشتر شود. البته به نظر من این مسئله خوشایندی نیست چرا که اگر کسی استراتژی یا هدفی برای ثبت نام و شرکت در انتخابات این فدراسیون یا هر فدراسیون دیگری را دارد مطمئنا این هدف و برنامه را از روز اول داشته و می تواند از روز اول اقدام به ثبت نام کند اما در بسیاری از فدراسیون ها می بینیم که نفرات در روزهای آخر مراجعه کرده وبرای حضور در انتخابات ثبت نام می کنند.