به گزارش پارس نیوز، 

تیم والیبال شهرداری ورامین که با کسب ۸ پیروزی تا پایان هفته نهم رقابت ها، صدر جدول رده بندی را در اختیار دارد، این هفته در تهران میهمان تیم پیکان است.

رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین در گفتگو با خبرنگار مهر درباره بازی روز چهارشنبه مقابل پیکان گفت: تیم پیکان یکی از تیم‌های خوب در فصل جاری مسابقات است. توقع داریم که بازی خوبی مقابل این تیم به نمایش بگذاریم و بتوانیم با پیروزی، زمین را ترک کنیم. تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست و تمرینات خود را برای پیروزی آغاز کرده ایم. امیدوارم تا روز مسابقه بتوانیم به شرایط ایده آل برسیم.

محمدی راد در ادامه درباره سطح کیفی رقابت های لیگ برتر والیبال اظهار داشت: نسبت به شروع فصل، مسابقات با کیفیت‌تری را شاهد هستیم و تیم ها تقریبا به مرز آمادگی بدنی و آمادگی تکنیکی رسیده اند. شاید در ابتدای فصل برخی تیم‌ها به دلیل اینکه دیر آماده شده بودند، مسابقات قابل قبولی را ارائه ندادند اما رفته رفته اکثر تیم ها به مرز آمادگی رسیدند و به همین دلیل، بازی های بسیار نزدیکی را شاهد هستیم.

وی درباره سطح داوری رقابت ها یادآور شد: مسئولیت انتخاب داوران بر عهده کمیته داوری است و آنها در انتخاب داوران، حق انتخاب دارند. شاید برای برخی از مسابقات می توانستند انتخاب های بهتری داشته باشند. دلایل و معیارهای انتخاب داوران را نمی دانم اما به هر حال مسئولیت انتخاب آنها بر عهده کمیته داوری است و رسیدگی در این زمینه نیز بر عهده آنهاست.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین درباره عدم استفاده از ویدئو چک در برخی از رقابت ها نیز اظهار داشت: در حال حاضر به دلیل گران بودن ویدئو چک، اکثر شهرستان ها از آن نمی توانند استفاده کنند. در مسابقات تهران نیز به دلیل بروز برخی از مشکلات نیز در تمامی مسابقات استفاده نمی شود. باید کمی صبوری به خرج دهیم و امیدوار باشیم تا کم کم در تمامی رقابت ها از ویدئو چک استفاده کنیم.

رحمان محمدی راد در پایان گفت: از تماشاگران ورامینی درخواست دارم مثل همیشه تیم را تنها نگذارند و در بازی مقابل پیکان که یکی از مهمترین بازی های نیم فصل است، در کنار ما باشند. به حضور و حمایت آنها در این بازی امیدوارم.