به گزارش پارس نیوز، 

3 دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر به صورت همزمان از ساعت 15 در ورزشگاه‌های بنیان دیزل تبریز، شهدای شهر قدس پیکان و سردار جنگل رشت برگزار شد که نایچج زیر به دست آمد.

پیکان 2 فولاد 3

گل: حسن بیت سعید 25، سینا مریدی 1+90 و شیمبا 3+90 برای فولاد خوزستان و عیسی آل کثیر(85 و 87 پیکان)

داور: سیدعلی میرغفاری

کمک‌ها: بابک عباسقلی‌زاده و فرهاد فرهادپور

اخطار: عبدالله کرمی(فولاد خوزستان)

اخراج:

در این بازی پیکانی که تا دقیقه 85 از حریف خود عقب بود با درخشش آل کثیر دو گل به حریف خود زد اما در نهایت در دقیقه 1+90 گل تساوی را دریافت کرد تا شاگردان جلالی برد دقایق پایانی را با تساوی عوض کنند. اما این پایان کار نبود چون فولاد در آخرین دقایق گل سوم را زد تا بازی با نتیجه سه بر 2 به سود فولاد به پایان برسد.پیکان با این نتیجه 16 امتیازی شد و فولاد نیز به امتیاز 14 رسید. فولادی‌ها با فریسات با این برد تا رده نهم جدول بالا رفتند.

ماشین‌سازی تبریز یک - سپاهان یک

گل: محمد خرم‌الحسینی(36 ماشین‌سازی) ولادیمیر کومان(88 سپاهان)

داور: یاسر همرنگ

کمک‌ها: علی دودانگه و علی اکبر عظیم‌پور

اخطار: عزیز معبودی و محمد حسین کنعانی‌زادگان( ماشین سازی) کی‌روش استنلی و سیاوش یزدانی(سپاهان)

اخراج: عزیز معبودی(ماشین سازی)

در این دیدار داور با دادن کارت زرد دوم عزیز معبودی را از زمین اخراج کرد تا بازی برای دقایقی به جنجال بکشد. در نیمه دوم هم داور دو دستیار رضا مهاجری را از روی نیمکت اخراج کرد تا داوری بازی پر حرف و حدیث باشد. در اواخر نیمه دوم سپاهانی‌ موفق به زدن یک گل شدند که داور این گل را مردود اعلام کرد.

با این نتیجه سپاهان 26 امتیازی شد و با یک بازی بیشتر نسبت به پدیده به دلیل تفاضل گل بهتر در صدر جدول قرار گرفت. ماشین سازی هم با کسب 13امتیاز در همان رده نهم باقی ماند.

سپیدرود رشت صفر نفت‌ م.سلیمان یک

گل: اکبر آفاقی (33 نفت مسجد سلیمان)

داور: شاهو اصلانی

کمک‌ها: جواد مداح و ایوب غلام‌زاده

اخطار: یوسف وکیا و سید محمد حسینی(نفت مسجد سلیمان) میثم تهیدست(سپیدرود)

اخراج:

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با این پیروزی 11 امتیازی شد و سپیدرود رشت هم 9 امتیازی باقی ماندشاگردان مرزبان با این نتیجه به رده سیزدهم رسیدند و سپیدرود در رده پانزدهم باقی ماند.

انتهای پیام/