به گزارش پارس نیوز، 
محمدرضا مظلومی عصر امروز در جریان مسابقات لیگ برتر گلبال کشور به میزبانی اردبیل اظهار داشت: مسابقات ورزشی لیگ برتر گلبال کشور در تمامی رشته‌های ورزشی در اردبیل برگزار می‌شود که در این دوره از مسابقات هشت تیم از استان‌های مختلف حضور دارند و این رقابت‌ها از 28 آبان ماه آغاز شده و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: دور رفت این دوره از مسابقات در حال برگزاری است و دور برگشت نیز اسفند ماه امسال به میزبانی تهران برگزار می‌شود که برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام یافته و تلاش بر این است که این دوره از مسابقات به بهترین شکل به صورت باشکوه و منظم برگزار می‌شود که تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.

ناظر فدراسیون کم بینایان و نابینایان کشور گفت: با توجه به ظرفیت‌های قابل قبول استان در عرصه ورزشی مسابقات ورزشی کم‌بینایان و نابینایان در تمامی رشته‌های ورزشی همزمان با دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار می‌شود که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت است.

مظلومی اظهار کرد: هدف از برگزاری این لیگ آماده‌سازی یک تیم ملی منسجم و قوی برای حضور در رقابت‌های جهانی و پارالمپیکی هستیم و با جدیت و اهتمام ویژه این دوره از مسابقات را پیش خواهیم برد و امیدواریم متولیان و برگزار کنندگان این دوره از مسابقات نهایت همکاری و تعاملات را داشته باشند.

وی تصریح کرد: آماده‌سازی تیم‌ها و شناسایی استعدادهای برتر برای توسعه ورزش استان یک اولویت اساسی است و تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم مسابقات را در بهترین شکل ممکن و به طور منظم و باشکوه برگزار کنیم.

انتهای پیام/