به گزارش پارس نیوز، 

رضا مهاجری در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل سپاهان گفت: در هفته‌های گذشته فقط تساوی کسب کردیم اما روند تیم بسیار خوب است. موقعیت‌های خوبی مقابل رقبا خلق می‌کنیم. تلاشمان را می‌کنیم که کارمان به بهترین شکل صورت بگیرد. در خط دفاع پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشتیم اما در خط حمله نیاز به تمرکز و دقت عمل بالاتر داریم.

وی با بیان این که سعی می‌کند رضا خالقی‌فر را در شرایط آرمانی حفظ کند، گفت: اکنون در میانه‌های جدول حضور داریم. طی صحبت با هیات مدیره به این نتیجه رسیدیم که چند بازیکن را در نیم‌فصل جذب و تیم را تقویت کنیم.

سرمربی ماشین سازی یادآور شد: کم‌کم مردم به این تیم روی آورند و وظیفه ما سنگین‌تر شده است. از نظر کیفی بازیکنان با تمام قوا در تمرینات حضور دارند.

مهاجری خاطرنشان کرد: سه بازی باقی مانده تا نیم فصل نخست را به ناچار با اندک بازیکنان موجود برگزار می‌کنیم. در نیم فصل با تقویت تیم، بهتر خواهیم شد.

سرمربی ماشین سازی اظهار کرد: شرایط متفاوتی را در ماشین سازی پشت سر می‌گذارم. این تیم را می‌توان با استقلال اهواز که به نایب قهرمانی لیگ رسید، مقایسه کرد. آن سال تیم ما مشکلات زیادی داشت اما نتوانست قهرمان شود. این اتفاق به خاطر اشتباه کمک داور در یکی از بازی‌ها رخ داد. حقمان قهرمانی در لیگ برتر بود.

مهاجری با بیان این که کار خاصی در ماشین سازی نکرده است، گفت: کارم من ایجاد خودباوری در ماشین سازی است. اکنون بازیکنان باور دارند که می‌توانند تیم‌های پرسپولیس، سپاهان و استقلال را شکست دهند. بازی‌های اخیر گواهی بر این موضوع است. سپاهان بازیکنان خوبی دارد. این موضوع نشان می‌دهد سپاهان قدرتمند است اما قول می‌دهیم برای بردن سپاهان تمام تلاشمان را می‌کنیم. فردا فوتبال خوبی را ارائه می‌کنیم و در پایان بازی سرافراز از زمین خارج می‌شویم.

او تاکید کرد: تا زمانی که استادیوم بنیان دیزل تبریز، لبریز از تماشاگر نشود، به خواسته‌هایم نرسیده‌ام.

انتهای پیام/