به گزارش پارس نیوز، 

تکسیرا دستیار امیر قلعه نویی امروز در نشست خبری بازی با گسترش فولاد تبریز با تأخیر فراوان حاضر شد و در همان ابتدا درخصوص این دیدار گفت: فردا بازی سختی داریم، تیمی هستند که خوب دفاع می‌کنند و بعد حمله می‌کنند، به همین خاطر باید حواسمان جمع باشد، چون در این لحظات نباید غافل گیر شویم. میدانیم ماشین سازی بازیکنان خوب و مربیان باتجربه دارد. به همین خاطر باید به بهترین نحو بازی کنیم تا برنده شویم، برای ما هر بازی حکم یک فینال دارد و فردا هم یک فینال برای رسیدن به اهدافمان است. باید تمرکز داشته باشیم تا سه امتیاز را به دست آوریم و به راهمان ادامه دهیم.

او همچنین گفت: در درجه اول همانطور که میدانید یک تغییر و تحول بزرگ در سپاهان به وجود آمده، بازیکنان الان متوجه شدند ایده و نظرات سرمربی که از ما میخواهد چیست. این تغییر نمیشود در عرض یکی دو روز مثمرثمر شود ولی فکر میکنم ما پیشرفت خیلی خوبی داشتیم از اول فصل، تعادل خوبی داشتیم از اول تا الان. در رابطه با بازیکنان ما سه بازیکن محروم داشتیم اما جانشین ها خیلی خوب و به نحو احسن وظیفه شان را انجام دادند و جای خالی غایب ها خیلی معلوم نشد، به همین خاطر ما یک نفر نیستیم و همه باهم متحد هستیم و بازیکنان آماده هر شرایطی هستند، الان آقای نویدکیا و سرلک مصدوم هستند. ایران پوریان میتواند بازی کند.

میگوئل تکسیرا در پاسخ به سوالی راجع به تاکتیک سپاهان فقط در سرزنی هم گفت: ایران پوریا گل زده، آقای گل زده، شفیعی گل زده، یزدانی گل زده و همه دفاع ها گل زده اند! مسلم است که آقای کی‌روش چون جلو بازی می‌کنند قدرت سرزنی دارد و ما باید استفاده کنیم.

تکسیرا افزود: ما تمام تلاشمان را میکنیم که لطمه ای به ما نخورد، مسلم است که خیلی خوب بود ما بتوانیم به کارمان ادامه دهیم، به همین خاطر ما باید خودمان را تطبیق بدهیم که تیم افتی نکند.

او در پایان هم درباره شرایط تبریز گفت: باعث افتخار من است که به تبریز برگشتم و در این جمع حرفه ای حضور دارم، اینجا با من برخورد خیلی خوبی داشتند، در اصفهان هم خوشبختانه برخورد خیلی خوبی با ما داشتند اما از همه مهم تر پیشرفت مربی است که هر موقع بوده نتایج خوبی گرفته.

انتهای پیام/