به گزارش پارس نیوز، بهتاش فریبا در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا گفت: سال گذشته هم ما در گروه بسیار سختی  قرار گرفتیم اما صعود کردیم. من یادم است با خبرگزاری فارس سال گذشته صحبت کرده و اشاره کردم که حضور در گروه های سخت می تواند شمشیر دولبه باشد. ما سال گذشته از این دولبه بودن استفاده کردیم و با کنار زدن تیم های بزرگ صعود کردیم.

وی افزود: امیدوارم در نیم فصل بتوانیم بازیکنانی جذب کنیم که به درد  این مسابقات بخوردند. ما بازیکنان جوان خوبی داریم اما تجربه در ین بازی ها بیشتر به کار ما می آید. امید ما به نیم فصل است چون بدشانسی بدجور گریبان ما را گرفته است. سهرابیان الان مصدوم شده که ما فقط 2 مدافع وسط داریم که پست تخصصی یکی از آنها هافبک است.

عضو کمیته فنی استقلال تصریح کرد: من معتقدم استقلال مهاجمان خوبی داریم ولی یارهای بازیکنان پشت مهاجمانمان کم است. امسال فقط در یکی از بازی ها ما به مهاجمان خوب پاس دادیم که گرو در بازی با سایپا آن را از دست داد. روح الله باقری و تبریزی بازیکنان خوبی هستند و من اعتقاد دارم یک بازیساز و یک هافبک وسط خوب گره گشای استقلال است.

فریبا در خصوص شانس استقلال برای صعود گفت: اگر استقلال سه بازی از چهار بازی که در لیگ در پیش دارد برنده شود مطمئن باشید شرایط تیم خوب خواهد شد. بازی با پدیده آخرین بازی استقلال در نیم فصل است و اگر استقلال سه بازی پیش رو را ببرد مطمئن باشید می تواند پدیده را هم شکست بدهد. با این شرایط اگر استقلال نیم فصل را خوب تمام کند می تواند به حضور در لیگ قهرمانان آسیا امیدوار باشد.

وی در پایان گفت: گروه استقلال گروه مرگ نیست و باید این گروه را گروه سکته نامید. کار سخت است و باید تلاش زیادی کرد.امیدوارم که در نهایت هر اتفاقی می افتد باعث خوشحالی دل مردم شود.