به گزارش پارس نیوز، 

تابستان امسال مالکوم برزیلی تصمیم گرفت به جای آث رم و تجربه مسابقه در سری آ به اسپانیا سفر کند و با قراردادی رسمی به بارسلونا بپیوندد.

مالکوم در مصاحبه اخیرش با تلویزیون بارسلونا درباره شرایطش گفت: وضعیت بسیار خوبی است، من عادت کرده‌ام و البته یاد گرفتم کمی اسپانیایی صحبت کنم. در حال حاضر سعی می‌کنم طی هفته سه زبان را به صورت همزمان یاد بگیرم اما با صحبت کردن به همراه هم تیمی‌هایم در تمرینات بیشتر یاد می‌گیرم. زمانی که بتوانم زبان اسپانیایی را 100 درصد صحبت کنم آن زمان یادگیری زبان کاتالانی را هم شروع می‌کنم.

مالکوم: مسی سزاوار ستایش است / رابطه خوبی با والورده دارم

او ادامه داد: در بارسلونا همه مانند خانواده هستند. همه برای یکدیگر بهترین را می‌خواهند. در رختکن ما فضای شادی داریم و همچنین در گروه واتس آپ هم خیلی می‌خندیم. البته با برزیلی‌های تیم آرتور، رافینیا و کوتینیو رابطه خوبی دارم اما با همه ارتباط برقرار می کنم، دوستانم مسی، پیکه، سوارز و آلبا هستند.

مالکوم گفت: ما می‌خواهیم همه چیز را به دست بیاوریم. در لالیگا شرایط سخت است، هیچ تیم آسان و مسابقه آسانی وجود ندارد. می‌خواهم در بازی‌های سخت حضور داشته باشم تا به همه نشان بدهم که شایسته حضور در ترکیب هستم. با والورده صحبت کردم و او به من گفت که برای ثبات در تیم نیاز به پیشرفت دارم و ما با هم رابطه خوبی داریم.

مالکوم: مسی سزاوار ستایش است / رابطه خوبی با والورده دارم

بازیکن 26 ساله درخصوص رابطه‌اش با مسی اظهار داشت: از نظر من لئو از این سیاره نیست. سادگی و فروتنی مسی غیر قابل باور است، او واقعا سزاوار ستایش است.

انتهای پیام/