به گزارش پارس نیوز، سرخ پوشان تبریزی در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر برای مصاف با پرسپولیس، قهرمان دو فصل گذشته لیگ آماده می شوند در شرایطی که این بازی برای هواداران تراکتورسازی با توجه به اتفاقات سال های گذشته از اهمیت زیادی برخوردار است.

تراکتوری ها این مسابقه را فرصت مناسبی برای جبران ناکامی های سال های اخیر برابر پرسپولیس می دانند اما در شرایط فعلی و با غیبت طولانی ستاره های اصلی تراکتورسازی تقوی کار سختی برای آماده شدن مقابل پرسپولیس خواهد داشت.

حاج صفی، دژاگه و شجاعی اصلی ترین مهره های تراکتورسازی در هفته های اخیر بوده اند که به دلیل حضور در تمرینات تیم ملی در مقاطع فیفا دی و تعطیلات لیگ در تمرین تراکتور حضور ندارند. این بار استوکس و اروین دو مهاجم بریتانیایی هم با استفاده از فرصت تعطیلات به کشور خودشان بازگشتند و در فاصله ۳ روز به بازی حساس مقابل پرسپولیس تقوی نیمی از ترکیب اصلی تیم خودش را در اختیار ندارد.

در همین حال گفته می شود استوکس به دلیل مصدومیت حداقل یک ماه غایب خواهد بود و شرایط تراکتوری در بازی های حساس باقیمانده تا پایان نیم فصل اول را سخت تر می کند. همچنین عبدالله زاده به دلیل حواشی پیش آمده هنوز اجازه حضور در بازی ها را پیدا نکرده و قطعا یکی دیگر از غایبان تراکتورسازی در این مسابقه حساس است.

از سوی دیگر وضعیت کادر فنی این باشگاه نیز هنوز مشخص نیست و در حالی که مجتبی تقوی نتایج خوبی به دست آورده هنوز رسما به عنوان سرمربی این تیم معرفی نشده در حالی که هر هفته اخبار و شایعاتی در خصوص مذاکره تراکتوری ها با گزینه های نامدار خارجی مطرح می شود.

در همین حال برخی اخبار تایید نشده از تاخیر در پرداخت دستمزد بازیکنان تراکتورسازی حکایت دارد که اگر صحت داشته باشد در آستانه بازی حساس و سرنوشت ساز این هفته می تواند آرامش را از اردوی رقیب پرسپولیس بگیرد.

جنجال ها و اتفاقات حاشیه ای سال های اخیر در تقابل دو تیم را نمی توان فراموش کرد ، در این شرایط تراکتوری ها برای تلافی شکست های پر تعداد ۳ سال اخیر در تهران مقابل پرسپولیس قرار می گیرند و البته می خواهند با موفقیت در این بازی رسما به جمع مربیان لیگ وارد شوند اما آیا حواشی و مشکلات موجود اجازه می دهد تا تقوی با آرامش تیمش را در این بازی به میدان بفرستد؟!