به گزارش پارس نیوز، روز گذشته بود که در خبری اسامی ملی پوشان و کادر فنی اعزامی به تورنمنت سه جانبه اسلواکی را اعلام کردیم 

این فهرستی که سایت «فوتسال اسلواکی» اقدام به انتشار آن کرده بود و در نگاه اول اینطور به نظر می رسید که از روی لیست درخواستی برای گرفتن ویزا به اسامی ملی پوشان ایران رسیده است.

در این فهرست بودند بازیکنانی که حضورشان در تیم ملی باوجود دیگر نفرات کمی عجیب به نظر می رسید ولی می توانست با تفکرات کادر فنی مبنی بر محک زدن بازیکنان جدید  و میدان دادن به آنها در کنار چند بازیکن باتجربه از جمله مهدی جاوید، سپهر محمدی و محمدرضا سنگ سفیدی همخوانی داشته باشد.


تصویری از اسامی بازیکنان و کادر تیم ملی فوتسال که در سایت فوتسال اسلواکی منتشر شده است

با این حال سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال در گفتگو با خبرنگاران در خصوص این لیست گفت: فهرست منتشر شده کذب است. من لیست تیم ملی را هیچ وقت این موقع اعلام نمی کنم چرا که این مسابقات رجیستر ندارد و می توانیم تا آخرین لحظه بازیکنان را تغییر بدهیم. ضمن اینکه بعضی از لژیونرها اگر کار ویزایشان انجام شود ما را در اسلواکی همراهی می کنند.

وی ادامه داد: در لیست منتشر شده اسامی وجود دارد که چند ماهی با ما نیستند. مثلا سعید مومنی ۶ ماه با تیم ملی نبوده است. علیرضا رفیعی به خاطر مصدومیت دو ماه با ما نبوده است.

به گفته ناظم الشریعه، قرار است بعضی لژیونرها مثل علی اصغر حسن زاده و قدرت بهادری از اردوی بعدی تیم ملی که شنبه تا دوشنبه هفته بعد برگزار می شود، در کنار تیم ملی باشند.

تیم ملی فوتسال ایران قرار است ۱۳ و ۱۴ آذرماه در تورنمنت سه جانبه اسلواکی به ترتیب با روسیه و اسلواکی بازی کند.