به گزارش پارس نیوز، به نقل از larepublica پرو، تیم های ملی فوتبال ایران و ونوزئلا در چارچوب دیداری دوستانه امروز ( 20 نوامبر ) در ورزشگاه حمد بن خلیفه دوحه به مصاف هم می روند و سرمربیان 2 تیم در نشست خبری دیروز، صحبت هایی را مطرح و از آمادگی تیم شان صحبت کردند. این مسابقه فرصت بزرگی برای رفائل دودامل است تا از بازیکنانی که مقابل ژاپن استفاده نکرده، بهره ببرد.

ونزوئلا در بازی های دوستانه اخیر مقابل امارات به پیروزی رسیده ، اما مقابل ژاپن متوقف شده است و اینبار باید مقابل ایران قرار بگیرد. از سویی دیگر تیم ملی ایران با هدایت کارلوس کی روش که از جام جهانی 2018 روسیه حذف شد، در 3 بازی دوستانه اخیر ( ازبکستان - بولیوی - ترینیداد و توباگو  ) پیروزی شده و باید مقابل شاگردان دودامل قرار بگیرد.

ایران برای رقابت های جام ملت های آسیا 2019 امارات آماده می شود. آنها در مسابقات آسیایی با عراق، یمن و ویتنام همگروه هستند. این 2 تیم در 13 نوامبر 2017 در نایمخن هلند هم به مصاف هم رفتند که با تک گل علیرضا جهانبخش، تیم آسیایی پیروز شد و تقابل این 2 تیم امشب، تماشایی است.

روایت سایت پرویی از تقابل ایران و ونزوئلا

رسانه larepublica در پایان ترکیب احتمالی 2 تیم را هم منتشر کرد که به شرح زیر است:

ونزوئلا:

وولکر فارینز، ناهوئل فرارسی، جان چانسلور، روبرتو روسالس، دل پینو، توماس رینکون، جونیور مورنو، یانگل هررا، جان موریلو، دارین ماچیس و سالمون روندون.

ایران:

سید حسین حسینی، وریا غفوری، روزبه چشمی، محمد حسین کنعانی زادگان، احسان حاج‌ صفی، احمد نوراللهی، مسعود شجاعی، مهدی ترابی، مهدی ترابی، کاوه رضایی و کریم انصاری فرد.

دیدار تیم ملی ایران و ونزوئلا از ساعت 18:30 امروز سه شنبه 29 آبان در ورزشگاه حمد بن خلیفه دوحه آغاز می شود.