به گزارش پارس نیوز، یکی از بازیکنانی که در طول یکی دو سال گذشته مورد اعتماد کارلوس کی‌روش بوده و اگر مصدومیت اجازه داده در اکثر اردوها حاضر بوده حسین کنعانی زادگان است. این مدافع سابق استقلال اگر رباط صلیبی اش پاره نمی شد و مدت زیادی از فوتبال دور نمی ماند، قطعا بیشتر از این در اردوهای تیم ملی حاضر می شد اما به همین خاطر مدت ها در لیست کی روش نبود.


کنعانی زادگان اما با بهبودی کامل و عملکرد خوبی که در ترکیب ماشین سازی در فصل جاری داشت باز هم مورد اعتماد کی روش قرار گرفت و در اردوی جاری حاضر است. این مدافع در حالی به تیم ملی دعوت شده که خیلی کم پیش می آید ماشین سازی در لیگ برتر ملی پوش داشته باشد اما مشخص است که سرمربی تیم ملی به سبک بازی او علاقه مند است و با این شرایط او حتی شانس حضور در جام ملت های آسیا را نیز دارا است.

 


مدافع ملی پوش ماشین سازی که در بازی با ترینیداد و توباگو نیز در ترکیب تیم کی روش بازی کرد، احتمالا مقابل ونزوئلا نیز مورد استفاده قرار می گیرد و اگر بتواند نظر کی روش را جلب کند شاید یکی از مردان حاضر در جام ملت های آسیا باشد.


او که جام جهانی را به دلیل مصدومیت از دست داد، حالا با انگیزه زیاد سعی دارد دل کی روش را به دست آورد و رویاهایش را در تیم ملی بار دیگر جست و جو کند.