به گزارش پارس نیوز، این دعوای کی‌روش - برانکو دیگر حال همه فوتبال ایران را بهم زده است. دیگر حوصله همه از این مقدار تکه‌پرانی و متلک گویی کی‌روش و برانکو به هم سر رفته. معلوم نیست دو مربی بزرگ فوتبال ایران تا چه زمانی مانند بچه‌های خردسال می‌خواهند با هم دعوا کنند و به هم حمله کنند.

 

آخرین نمونه این دعوای بچه‌گانه هم در نشست‌های خبری روز گذشته دو سرمربی بود!

 

کاری نداریم که مقصر چه کسی است و چه کسی اول این دعوا را شروع کرده اما چیزی که بسیار اهمیت دارد این است که کی‌روش و برانکو از همان ابتدا باهم ارتباط خوبی داشتند و خبر از دشمنی نبود. حتی کی‌روش به محل تمرین پرسپولیس رفت و با برانکو هم حسابی خوش و بش کرد.

 

واقعا باید دید از این اختلاف کی‌روش و برانکو چه کسی سود می‌برد؟ اصلا چرا یکبار برای همیشه یک نفر پیدا نمی‌شود تا این دعوای اعصاب خوردکن پرتغالی - کروات را تمام کند.

 

الان شرایط طوری شده که دعوا فقط بین کی‌روش و برانکو نیست و اطرافیان و هواداران دو مربی به اشکال عجیب و غریب و به هر بهانه‌ای به یکدیگر حمله می‌کنند. اختلاف کی‌روش و برانکو باعث شده فوتبال ایران به دو قطب «کی‌روشی‌پور» و «ایوانکوویچی» تبدیل شود. این معضل حتی در کار حرفه‌ای برخی اصحاب رسانه‌ هم نفوذ کرده و کار خبرنگاران را هم تحت تاثیر قرار داده است.

 

البته اینکه یک نفر طرفدار فلان مربی یا بازیکن باشد خیلی ایرادی ندارد اما اینکه این طرفداری‌ها به اختلافات سنگین منجر و حتی‌ها دعواهای شدید تبدیل شود قابل درک نیست.

 

مسلما دود اختلاف کی‌روش و برانکو به چشم فوتبال ایران می‌رود و این وسط تعدادی محدود به خواسته‌ها و اهداف خود می‌رسند. این در حالی است که پرسپولیس به تازگی به عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا رسیده و تیم ملی هم در آستانه حضور در جام ملت‌های آسیا است و یکی از شانس‌های قهرمانی در این مسابقات به حساب می‌رود.

 

در هر صورت ادامه این اختلاف و دعوا فقط به ضرر فوتبال ایران و سود برخی‌ها خواهد بود.