به گزارش پارس نیوز، در وضعیت آشفته این روزهای بسکتبال ایران همین بس که تمرین تیم ملی در حالی در جریان است که حامد حدادی ستاره کشورمان به دلیل مسائل حاشیه‌ای که چند وقت پیش به وجود آمد، علاقه‌ای به حضور در اردو ندارد.

تمرین تیم ملی از روز شنبه در سالن آزادی تهران آغاز شده و حامد حدادی که یکی از دعوت شدگان به اردو است، در حال حاضر در جزیره کیش به سر می‌برد و آنجا مشغول تمرین است!

صمد نیکخواه بهرامی هم که برای یافتن تیم به آمریکا رفته بود، در حال حاضر تیمی ندارد، اما در اردوی تیم‌ملی هم حضور پیدا نمی‌کند.

عملکرد ضعیف فدراسیون بسکتبال و کادرفنی از ابتدای سال جاری وضعیتی را به وجود آورده که تیم ملی در حال حاضر وضعیت خوبی ندارد و برخی بازیکنان هم علاقه‌ای به حضور در تیم ملی ندارند و مسئولان آن تدبیری برای این موضوع نمی‌اندیشند و ظاهرا قصد دارند با لجبازی و بی خیالی این روزها را سپری کنند.

تیم ملی دو بازی حساس مقابل استرالیا و فیلیپین را پیش رو دارد، اما خبری از همدلی و تدبیر در بسکتبال ایران و تیم ملی نیست و اگر فدراسیون بسکتبال نمی‌‌تواند این مسائل و مشکلات را حل کند، امیدواریم وزارت ورزش و جوانان ورود کرده و اجازه ندهد این روند ضربه زننده ادامه پیدا کند.