به گزارش پارس نیوز، 

رقابت های لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری 6 مسابقه هفتمین هفته خود را سپری کرد. در این هفته از رقابت‌ها تیم های شهرداری ورامین، شهرداری گنبد ، شهروند اراک، شهرداری تبریز،پیام مشهد و کاله آمل مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

در تهران و در خانه والیبال تیم های رده دوم و سوم جدول به مصاف هم رفتند که در پایان این مسابقه تیم شهرداری گنبد موفق شد با حساب 3 بر 2 در یک جدال تماشایی و پر برخورد و مهیج در حضور هواداران پرشور گنبدی مقابل پیکان به پیروزی رسیده و یک برد دیگر را بعد از شکست سایپا در تهران تصاحب کند.

تیم شهروند اراک اما تیم شگفتی ساز هفته هفتم بود. جایی که موفق شد با حساب 3 بر 2 مقابل تیم پر ستاره خاتم اردکان به برتری رسیده و به یک پیروزی بزرگ دست پیدا کند.

شهرداری ارومیه در ادامه ناکامی های خود این بار مقابل همتای تبریزی خود یعنی شهرداری تبریز تن به شکست داد تا وضعیت بحرانی این تیم ادامه پیدا کند. تبریزی ها اما با این برد توانستند کمی به جایگاه خود در جدول مسابقات سر و سامان دهند.

تیم پیام مشهد در تهران مقابل تیم عقاب نهاجا به برتری 3 بر صفر رسید و کاله آمل با همین نتیجه دورنای ارومیه را از پیش رو برداشت.

نتایج کامل هفته هفتم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

فولاد سیرجان صفر – شهرداری ورامین 3

پیکان 2 – شهرداری گنبد 3

عقاب نهاجا صفر – پیام مشهد 3

دورنای ارومیه صفر – کاله آمل 3

شهروند اراک 3 – خاتم اردکان 2

شهرداری تبریز 3 – شهرداری ارومیه صفر

انتهای پیام/