به گزارش پارس نیوز، 

محمد دایی درباره کسب ۲ امتیاز از سوی تیم فوتبال سایپا در چهار بازی اخیر بیان کرد: در بازی با ماشین سازی موقعیت های زیادی داشتیم اما متاسفانه زمین اجازه نمی داد از این فرصت ها استفاده کنیم. در این مدت چهار بازی سخت داشتیم. ۲ بار با استقلال بازی کردیم. مقابل سپاهان در اصفهان به میدان رفتیم و امروز هم شرایط زمینمان برای برگزاری مهیا نبود‌.

او ادامه داد: از این ۴ بازی به استقلال و سپاهان باختیم. به جز بازی با سپاهان که سایپا واقعی نبودیم در ۳ بازی بعدی خوب بازی کردیم. فوتبال همین است. یک روز از ۳ موقعیتتان۲ گل می زنید اما در یک بازی هم مانند امروز(چهارشنبه) ۱۰ تا ۱۵ موقعیت گل ایجاد می کنید و در گلزنی ناکام می مانید.

مربی تیم سایپا تصریح کرد: بی شک تیم ما در ادامه مسابقات بهتر می شود اما متاسفانه از ابتدای فصل در برخی پست ها محدودیت بازیکن داشتیم. در هر بازی مصدوم داریم و امروز هم مهدی ترابی که یکی از بهترین بازیکنان سایپا است در اردوی تیم ملی بود که نتوانستیم جای خالی او را پر کنیم.

مربی تیم سایپا درباره تعویض معین عباسیان و محمدرضا سلیمانی در نیمه اول بازی یا ماشین سازی گفت: متاسفانه محمدرضا سلیمانی در همان پنج دقیقه ابتدایی بازی از ناحیه کشاله ران آسیب دید و نتوانست بازی را ادامه دهد. به همین دلیل مجبور شدیم سلیمانی را تعویض کنیم و این امر به کار تاکتیکی تیم ما ضربه زد‌. معین عباسیان هم به دلیل اینکه نتوانست انتظارها را برآورده کند تعویض شد.

دایی درباره عملکرد داور دیدار سایپا و ماشین سازی اظهار داشت: حرف زدن درباره داوری بیهوده است و بهتر است درباره عملکرد داور صحبت نکنیم.

او درباره برنامه کادرفنی سایپا برای جایگزینی مهدی ترابی در پایان نیم فصل اول گفت: مطمئن باشید باید به غیبت مهدی ترابی از سایپا و رفتن او به پرسپولیس عادت کنیم. بازیکنانی مانند حسین کامیاب و ابوالفصل جلالی امروز برای اولین یا دومین بار بود که برای سایپا بازی کردند.


انتهای پیام/