به گزارش پارس نیوز، 

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در کنفرانس خبری بعد از بازی تیمش مقابل سایپا در مورد وضعیت نامناسب  زمین چمن ورزشگاه دستگردی گفت: زمین ورزشگاه دستگردی اصلا وضعیت خوبی نداشت و حتی راه رفتن در این زمین مشکل بود. خدا را شکر که بازیکنان تیممان در این زمین نامناسب دچار مصدومیت نشدند. سلامت بازیکنان باید جزو اهداف با اولویت بالای فدراسیون فوتبال باشد. در این بازی هم ما و هم تیم سایپا از زمین ضرر دید.

او در مورد نیمه اول این دیدار گفت: نیمه اول بازی پایاپایی را شاهد بودیم اما تیم ما موقعیت های بیشتری توانست خلق کند. در نیمه اول می توانستیم از موقعیت هایمان به گل برسیم اما به علت کم تجربگی بازیکن جوانمان این اتفاق نیافتاد. بازیکنان جوانمان باید تجربه کسب کنند و ما نیز باید نسبت به آنها صبور باشیم تا بتوانند مسیر پیشرفت را طی کنند.

مهاجری در مورد نیمه دوم این بازی گفت: در نیمه دوم فشار تیم فوتبال سایپا با توپ های بلند زیاد شد اما ما توانستیم بازی را کنترل کنیم و سعی کردیم با دفاع و ضدحمله به تیم حریف ضربه بزنیم و توانستیم موقعیت هم بدست آوریم. در دقایق پایانی شدیدا تحت فشار بودیم و می توانم بگویم در 5 دقیقه آخر تیم خوش شانس زمین بودیم.

او در مورد فرصت سوزی بازیکنانش در چند بازی اخیر و این بازی گفت: در این بازی موقعیت های خوبی را از دست دادیم و بازیکنانمان باید یاد بگیرند که از موقعیتها نهایت استفاده راببرند و به ر احتی از کنار موقعیت ها نگذرند. در چند بازی اخیر در خلق موقعیت خوب عمل کردیم اما نتوانستیم ضربه آخر را به خوبی بزنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در مورد کمبود بازیکن در تیمش گفت: ما در تیممان دچار کمبود بازیکن هستیم و چند بازیکنمان در پست غیر تخصصی شان بازی کردند. بازی در مقابل تیم سایپا با هدایت علی دایی که تیم خوبی است کار آسانی نیست و کسب یک امتیاز از این بازی راضی کننده است.

او در مورد جذب بازیکن جدید برای تیمش گفت: برای جذب بازیکن تا نیم فصل کار خاصی نمی توانیم انجام دهیم و باید منتظر باشیم تا این 3 باز باقی مانده را پشت سر بگذاریم و بعد به دنبال جذب بازیکن جدید برویم.

مهاجری در مورد بازیکنانش گفت: بازیکنانمان بیشتر از توانشان در زمین می دوند. در 5 بازی گذشته تقریبا از یک ترکیب ثابت استفاده کردیم، این اتفاق باعث می شود تیم کم کم تحلیل برود و بازیکنان نتوانند تمام توانشان را بگذارند. بازیکنان ما این روزها واقعا با غیرت برای تیم بازی می کنند تا بتوانیم این برهه زمانی سخت را پشت سر بگذاریم و منتظر روزهای بهتر باشیم.


انتهای پیام/