به گزارش پارس نیوز، 

فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: فدراسیون فوتبال ایران دارای یک  اساسنامه است و ما بنا بر آن حرکات و کارهایمان را انجام می دهیم. همچنین اگر دولت و مجلس کشورمان تصمیمی بگیرد ، ما تابع قانون و مقررات کشورمان هستیم.

اصفهانیان ادامه داد: اگر اساسنامه فدراسیون فوتبال را ملاحضه کنید شاهد آن هستید که جزئی از نهاد های غیر دولتی  است و دارای هیچ بخشی عمومی نیست و  این مورد تایید فیفا نیز قرار گرفته است. همچنین بهتر است این موضوع که فدراسیون فوتبال کشورمان با توجه به خصوصی بودنش از منابع دولتی استفاده می کند را به مسئولان واگذار کرده و آن ها درباره آینده و شرایط آن بحث کنند.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشورمان درباره تعلیق این سازمان از سوی فیفا افزود:ما متعقد هستیم نباید حرکتی را انجام دهیم که فیفا، فدراسیون فوتبال و در نتیجه فوتبال کشورمان را تعلیق کند. فدراسیون فوتبال ما  یک نهاد غیر دولتی است. همچنین باید بگویم فدراسیون فوتبال ایران درباره بازنشستگی مسئولان و مدیرانش در صورت پرسش از سوی فیفا به صورت متفق القول هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کشورمان پاسخگو خواهند بود. فدراسیون فوتبال در کل تابع قوانین کشورمان است  و بنا بر یک اساسنامه مشخص  درباره تمامی مسائل عمل خواهد کرد. 


انتهای پیام/