به گزارش پارس نیوز، فینال لیگ قهرمانان آسیا در تهران هر قدر برای کاشیما و طرفدارانش شیرین بود برای ستاره این تیم در فینال تلخ تمام شد، چون مصدومیت در جدال با مدافعان پرسپولیس، مهاجم جوان و تازه دعوت شده به اردوی تیم ملی را از چشیدن طعم ملی‌پوش شدن دور کرد.

 

یوما سوزوکی پدیده ۲۲ ساله ژاپن و باشگاه کاشیما آنتلرز در جریان بازی برگشت با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی از ناحیه مچ پای راست دچار آسیب‌دیدگی شد تا به همین خاطر حضورش در اولین اردوی تیم ملی ژاپن بعد از دعوت برای نخستین بار در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. مهاجم خوش‌تکنیک و باهوش کاشیما که عنوان بازیکن برتر فینال را از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به خود اختصاص داد در مصاحبه با وب‌سایت مطرح ژاپن خبر مصدومیت خود را تأیید و گفت: «خیلی درد شدیدی روی مچ پای راستم احساس کردم. البته وضعیت نهایی من بعد از انجام تست‌های پزشکی مشخص می‌شود، اما ممکن است به خاطر این آسیب‌دیدگی حضور در اولین اردوی تیم ملی را از دست بدهم».


موری تاموتسو سرپرست کاشیما آنتلرز در گفتگو با سایت نیکان اسپورت ژاپن مدعی شد در بازگشت از ایران شرایط مچ پای سوزوکی کاملاً بررسی و گزارش پزشکی در اختیار فدراسیون ژاپن و مدیرتیم‌های ملی این کشور قرار می‌گیرد تا آن‌ها در قبال همراهی یا عدم همراهی این بازیکن در اردوی آتی ژاپن تصمیم‌گیری کنند.