به گزارش پارس نیوز، 

در تمرین‌ امروز(دوشنبه) تیم ملی فوتبال ایران اتفاق عجیبی رخ داد.ماجرا از این قرار است که حدود ۲۰ نفر از اهالی رسانه مانند همیشه با حضور در محل تمرین شاگردان کارلوس کی روش قصد پوشش خبری این تمرین و مصاحبه با برخی بازیکنان یا اعضای کادرفنی را داشتند اما ناگهان امیرحسین حسینی، مدیر رسانه تیم ملی فوتبال کشورمان امیر حسین حسینی مدیر رسانه ای تیم ملی ضمن عذرخواهی از اصحاب رسانه اعلام کرد بازیکنان و اعضای کادرفنی از خبرنگاران عذرخواهی کرده و اعلام کرده اند طبق تصمیمی جمعی نمی خواهند با رسانه ها صحبت کنند. حتی خودم با آنها صحبت کردم تا با خبرنگاران صحبت کنند اما فعلا تصمیمی برای این کار ندارند. حتی علیرضا بیرانوند، محمدرضا خانزاده و محمد حسین کنعانی زادگان قصد داشتند در ابتدای تمرین با اصحاب رسانه گفت و گو کنند اما آنها هم به تبعیت از اقدام سایر نفرات از این امر منصرف شدند.

لحظاتی پس از این اتفاق مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در گفت و گو با خبرنگاران اعلام کرد: کی روش و شاگردانش تصمیم گرفته اند به صورت موقت با رسانه ها صحبت نکنند اما من دلیل این کار را نمی دانم.

ساعاتی پس از تمرین امروز تیم ملی بیشتر بازیکنان این تیم به جز سردار آزمون، سامان قدوس و حتی خود کارلوس کی روش صفحه اینستاگرام‌ خود را از دسترس خارج کردند که برخی رسانه ها علت این موضوع را از به پرداخت نشدن پاداش آنها در جام جهانی و همچنین بی توجهی مسئولان به تیم ملی اعلام کردند اما یکی از مسئولان تیم ملی در گفت و گو با خبرنگار ما این دلیل را برای از دسترس خارج شدن صفحه اینستاگرام بازیکنان تیم ملی رد و اعلام کرد به هیچ وجه ملی پوشان با این دلیل چنین کاری انجام نداده اند. محمدرضا ساکت و مهدی تاج بارها در تمرینات تیم ملی حضور یافته اند.

پرداخت نشدن پاداش ها دلیل دوری بازیکنان تیم ملی از فضای مجازی نیست

حال باید دید آیا این اقدام جمعی با توهین هایی که در روزهای اخیر به سرمربی تیم ملی و برخی بازیکنانش در فضای مجازی صورت گرفته است ارتباطی دارد یا خیر؟

پرداخت نشدن پاداش ها دلیل دوری بازیکنان تیم ملی از فضای مجازی نیست

پرداخت نشدن پاداش ها دلیل دوری بازیکنان تیم ملی از فضای مجازی نیست


انتهای پیام/