به گزارش پارس نیوز، لیست جدید تیم ملی ایران در حالی اعلام شد که کارلوس کی‌روش برخلاف اردوهای قبل نام نفرات آسیب دیده مثل علیرضا جهانبخش، مرتضی پورعلی‌گنجی، پژمان منتظری، سعید عزت‌اللهی و ... را در این فهرست قرار نداد ولی در این بین اشکان دژاگه که طی دو هفته اخیر به دلیل مصدومیت دور از ترکیب تراکتورسازی بود را به اردو دعوت کرد.

 

دژاگه که نخستین فصل حضور در فوتبال ایران را پشت سر می‌گذارد، از هفته سوم در ترکیب تراکتورسازی قرار گرفت و در هشت مسابقه لیگ برتر و یک دیدار جام حذفی به میدان رفت که عملکرد او زدن یک گل و دادن دو پاس گل بود که در کنار این عملکرد، در ایجاد حملات تیمش نیز تاثیر زیادی داشت.

 

 

کاپیتان دوم تیم ملی ایران در دیدار هفته دهم لیگ برتر مقابل سپیدرود به دلیل آسیب دیدگی کشاله ران در دقیقه ۳۳ از زمین بیرون رفت و در دو مسابقه اخیر تراکتورسازی حضور نداشت ولی با توجه به دعوت شدن دوباره او به لیست تیم ملی، به نظر می‌رسد مصدومیت‌اش برطرف شده است.

 

دژاگه روز گذشته در کنار مسعود شجاعی، دیگر کاپیتان تیم ملی که امسال در تراکتورسازی نیز هم‌بازی او است، تمرینات را پیگیری کرد تا امیدوار باشد در دیدار‌های تدارکاتی پیش رو مقابل ترینداد و توباگو و ونزوئلا، مثل بازی برابر بولیوی که یک نیمه در زمین حضور داشت و پاس گل داد، به میدان برود.