به گزارش پارس نیوز، روزنامه استاد الدوحه در نسخه چاپی امروز خود (دوشنبه) در مطلبی تحت عنوان «آفت فصل جاری لیگ ستارگان، شبح رباط صلیبی لیگ را دنبال می‌کند» نوشت: تاکنون 6 بازیکن در اثر پارگی رباط صلیبی مصدوم شدند و تا پایان فصل نمی‌توانند بازی کنند. صالح الیزیدی از تیم السیلیا نخستین بازیکنی بود که به این معضل دچار شد. او که در اردوی تونس آسیب دیده بود مصدومیتش در طول دیدارهای فصل جاری لیگ ستارگان بیشتر شد و در نهایت تحت عمل جراحی پارگی رباط صلیبی قرار گرفت.

خالد عبدالرئوف همبازی مهدی طارمی، ملی‌پوش ایرانی در تیم الغرافه نیز به مصدومیت مشابهی دچار شد. رباط صلیبی پای نادر عوض، مدافع عمانی نیز تیم الشحانیه نیز در بازی با السیلیا نیز پاره شد. این مصدومیت باعث شد تا باشگاه الشحانیه رامین رضاییان، ملی‌پوش ایرانی را به خدمت بگیرد. عبدالـله معرفی (العربی)،  سعود الهاجری (السد) و جون بینسون همبازی امید ابراهیمی و محمدرضا خانزاده، ملی‌پوشان ایرانی در تیم الاهلی از ناحیه رباط صلیبی پا مصدوم شدند.

محمدرضا خانزاده، مدافع تیم الاهلی نیز در آغاز فصل جاری لیگ ستارگان قطر به شدت از ناحیه زانو مصدوم شد و چهار بازی تیمش را از دست داده بود.