به گزارش پارس نیوز، 

علیرضا بیرانوند بعد از ناکامی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: تا زمانی که هستم سرم را برای پرسپولیس می‌دهم.خیلی ناراحت شدم از زمانی که به پرسپولیس آمدم گفتم که برای قهرمانی در اسیا آمدم. 

وی در پاسخ به این سوال که پرسپولیسی‌ها در دیدار رفت در ژاپن در نیمه دوم افت کردند اما این اتفاق امروز برای حریف رخ نداد، گفت: بین دو نیمه صحبت کردیم که آنها هم مانند ما در بازی رفت افت می‌کنند اما حرفه‌ای تر بودند و تمام جوانب را سنجیده بودند و کاملا هماهنگ بودند اما ما خیلی اذیت شدیم . 2 شهر ژاپن را با اتوبوس رفتیم تا به دبی رسیدیم. 

دروازه‌بان تیم پرسپولیس تصریح کرد: قبلم خوشحال است که در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کردم. شرمنده هواداران نشدیم چون زورمان نمی‌رسید. توانمان همین بود. 

وی افزود: از حمایت‌های سلطانی‌فر و تمام مسئولان ممنونیم که به ما روحیه دادند می‌دانستیم که باید کار بزرگی انجام دهیم اما نشد. 

وی در پاسخ به این سوال که ادامه حضورش در پرسپولیس به چه صورت است گفت: فعلا که 5 بازی عقب افتاده داریم و 20روز تا نیم فصل مانده است که این 20 روز ممکن است 3ماه طول بکشد.من فعلا هستم نگران نباشید. باید ببینیم که خدا چه می‌خواهد. 

انتهای پیام/