به گزارش پارس نیوز، مسئولان فدراسیون کشتی و وزارت ورزش در حالی درگیر استعفای خادم و انتخاب سرپرست و برگزاری مجمع برای معرفی رئیس جدید هستند که کشتی ایران باید به زودی سه رویداد مهم بین المللی را میزبانی کند.

پیکارهای کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه‌های جهان طبق تقویم اتحادیه جهانی کشتی باید اواخر آذرماه برگزار شود. بدین ترتیب که پیکارهای کشتی آزاد جام باشگاه های جهان در تهران یا تبریز میزبانی خواهد شد و جام باشگاههای کشتی فرنگی جهان نیز در اردبیل برگزار می شود. هر چند محل میزبانی این پیکارها از مدتها قبل مشخص شده، ولی هنوز مشخص نیست با توجه به اتفاقات اخیر در فدراسیون کشتی، میزبانان این دو رویداد بین المللی همچنان طبق تفاهمنامه عمل خواهند کرد یا خیر؟

از سویی دیگر رقابتهای بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام تختی نیز پیش روی فدراسیون کشتی است. مسابقاتی که مصاف فرنگی کاران ایرانی و خارجی شرکت کننده در آن باید در روزهای ۴ و ۵ بهمن ماه پیگیری شود و مدعیان کشتی آزاد آن نیز دو هفته بعد به مصاف هم بروند. تا امروز که قرار بود جام تختی به میزبانی کرمانشاه برگزار شود، اما این تورنمنت بین المللی هم تحت تاثیر اتفاقات اخیر فدراسیون کشتی قرار گرفته و میزبانی کرمانشاه هم با اما و اگر مواجه شده است.

سوای بحث میزبانی این سه رویداد بین المللی باید به برگزاری اردوهای قبل از این مسابقات هم اشاره کرد که هنوز مشخص نیست کدام کادر فنی باید آزاد و فرنگی گیران را به اردو دعوت کند، چون وضعیت کادر فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی هم دستکمی از بدنه فدراسیون کشتی ندارد و دستخوش استعفاهای سریالی شده است.