به گزارش پارس نیوز، 

تیم ملی فوتبال ایران تاکنون در مسیر آماده سازی اش برای جام ملتهای 2019 امارات در 2 بازی دوستانه به میدان رفته که در نخستین دیدار با تک گل مهدی ترابی ازبکستان را در ورزشگاه یار تاشکند شکست داد  و دومین بازی را هم در ورزشگاه آزادی مقابل بولیوی با نتیجه 2 بر یک به اتمام رساند که علیرضا جهانبخش و مهدی ترابی مقابل شاگردان سزار فاریاس برای ایران موفق به گلزنی شدند.

سومین دیدار تدارکاتی شاگردان کارلوس کی روش پیش از حضور در جام ملتهای آسیا هم 24 آبان در ورزشگاه آزادی برابر ترینیداد و توباگو برگزار می شود. فدراسیون فوتبال کشورمان برای قضاوت این بازی قصد دارد از داوران قطری استفاده کند و از فدراسیون فوتبال این کشو درخواست کرده است یک تیم داوری را به ایران اعزام کند که قطری ها هم با این درخواست موافقت کرده اند. با این وجود نام این داوران تاکنون مشخص نشده است.

تیم ملی فوتبال  ایران پنج روز پس از برگزاری این بازی(29 آبان) در دوحه قطر به  مصاف ونزوئلا می رود. این بازی ابتدا قرار بود در تهران برگزار شود اما مسئولان فدراسیون ونزوئلا با توجه به اقامت برخی بازیکنان این کشور در آمریکا از طرف ایرانی درخواست کردند محل این بازی را به کشور دیگری انتقال دهد که در نهایت با نظر مثبت کارلوس کی روش، مهدی تاج و همکارانش مقدمات برگزاری دیدار تیم ملی با شاگردان رافائل دودامل را در قطر فراهم کردند.

انتهای پیام/