به گزارش پارس نیوز،  به جرأت می‌توان گفت یکی از مشکلات بزرگ فوتبالیست‌های امروزی شکل و مدت حضور در فضای مجازی است. بازیکنان کنونی پرسپولیس نیز از این قاعده مستثنی نیستند. روزی سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس هم در گفتگو با نگارنده از اینکه برخی همبازیان جوانش ساعات زیادی را در اینستاگرام سپری می‌کنند گلایه‌مند بود. این میزان وابستگی به اینستاگرام و فضای مجازی در شرایط حساس کنونی می‌تواند به پرسپولیس لطمه بزند. شاید خود بازیکنان پرسپولیس هم نمی‌دانند این همه حضور در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی چه میزان از تمرکز آنان را می‌گیرد. روی صحبت ما با برانکو و مسئولان پرسپولیس نیست هرچند بارها شنیدیم ژوزه مورینیو یا پپ گواردیولا حضور در فضای مجازی را در فاصله ۴۸ ساعت قبل از مسابقات ممنوع کرده‌اند. حرف اصلی ما با خود بازیکنان پرسپولیس است. دوستانی که همواره در مصاحبه‌های خود از هواداران، مردم و عشق به پرسپولیس سخن می‌گویند. اگر واقعاً چنین است پیشنهاد می‌کنیم حداقل در فاصله باقی‌مانده تا بازی برگشت با کاشیما آنتلرز ژاپن و در این هفته قید اینستاگرام را زده و فقط روی تمرین و مسابقه مهم شنبه آینده خود تمرکز کنند.

بازیکنان پرسپولیس در آستانه تاریخ‌سازی هستند. روز شنبه هفته آینده روز خاصی است که برای همیشه در تاریخ این تیم پرطرفدار و مردمی ثبت خواهد شد. نیک می‌دانیم اغلب فوتبالیست‌ها اعتیاد خاصی به حضور در فضای مجازی و اینستاگرام دارند، اما یکی باید به بازیکنان پرسپولیس یادآوری کند در زمین مسابقه می‌توانند تعصب خود را بهتر ثابت کنند.

شاید شاگردان برانکو تصور کنند هیچ جایی همچون شبکه‌های اجتماعی نمی‌توان مستقیم و بی‌واسطه با هواداران حرف زد منتهای مراتب آن‌ها فراموش کرده‌اند فوتبالیست باید با ساق پایش و در زمین بازی حرفش را به کرسی بنشاند. نشستن و لم دادن روی کاناپه یا صندلی و پست گذاشتن در خصوص تعصب و غیرت پرسپولیسی یا مدد گرفتن از دوستان و نزدیکان خوش‌قریحه و اهل نوشتن برای مکتوب کردن میزان عشق به تیم و هواداران راحت‌ترین کار ممکن است. آنچه اهمیت دارد و به سختی هم حاصل می‌شود ولی تا دلتان بخواهد امتحانش را پس داده است تلاش، کوشش و تمرکز روی تمرین و مسابقه است که یک فوتبالیست را متمایز می‌کند.