به گزارش پارس نیوز، 

رقابت‌های لیگ برتر والیبال مردان ایران امروز (یکشنبه) از ساعت  16 با برگزاری 6 مسابقه وارد هفته پنجم خود شد و تیم‌های حاضر در این مسابقات در شهرهای تبریز ، تهران، مشهد، گنبد و ارومیه به مصاف حریفان خود رفتند.  

تیم خاتم اردکان، نایب قهرمان فصل قبل مسابقات لیگ و قهرمان آسیا، در هفته پنجم در تبریز میهمان تیم شهرداری این شهر بود. خاتم اردکان در چهار هفته ابتدایی لیگ 3 پیروزی بدست آورده بود، در این مسابقه نیز موفق به شکست دادن حریف خود شد تا به چهارمین برد خود رسیده و تیم میزبانش را مغلوب کند. اردکانی ها در این مسابقه 3 بر صفر به پیروزی رسیدند. 

حساس ترین دیدار هفته پنجم جدال دو تیم پیکان تهران و سایپا بود. دیداری که به دلیل حضور پیمان اکبری (سرمربی سابق پیکان) روی نیمکت تیم سایپا، حساسیت های زیادی داشت. اکبری سال ها هدایت تیم پیکان را بر عهده داشت و حالا به همراه تیم دیگری مقابل پیکانی های شاگردانش را به میدان فرستاد.

تیم پیکان با هدایت محمد ترکاشوند و در اختیار داشتن بازیکنانی جوان، تا پیش از این مسابقه با 4 پیروزی در صدر جدول قرار داشت اما در این مسابقه با حساب 3 بر صفر مقابل نارنجی پوشان شکست را متحمل شد تا روند پیروزی هایش قطع شود.

در دیگر دیدار دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر والیبال، پیام خراسان مشهد میزبانی شهرداری اراک را بر عهده داشت. اراکی ها که پیش از این تنها یک پیروزی بدست آورده بودند مقابل پیام خراسان نیز تن به شکست داده و 3 بر صفر مغلوب میزبانشان شدند.  

در آخرین مسابقه هفته پنجم لیگ برتر والیبال ایران، تیم رده پنجمی کاله آمل در تهران به مصاف تیم عقاب نهاجا رفت. در پایان این مسابقه تیم عقاب موفق شد با حساب 3 بر 2 مقابل کاله آمل به پیروزی برسد.

**برنامه کامل هفته پنجم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

شهرداری تبریز صفر – خاتم اردکان 3

سایپا تهران 3– پیکان تهران صفر

پیام خراسان 3 – شهروند اراک صفر

شهرداری ارومیه صفر – شهروند ورامین 3

عقاب نهاجا 3 – کاله مازندران 2

شهرداری گنبد ۳ - دورنای ارومیه ۲

انتهای پیام/