به گزارش پارس نیوز، دیدار برگشت فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا 2018 درحالی شنبه 19 آبان برگزار می شود که پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن باید در ورزشگاه آزادی به مصاف هم بروند و سرخپوشان با نظارت فدراسیون فوتبال در صدد هستند تا برنامه های فرهنگی و کنسرت شادی را برای هواداران برگزار کنند.

این مسابقه دوم ربیع‌الاول برگزار می شود و با تصمیم هایی که اتخاذ گردیده، برنامه‌های متنوع و شادی برای هواداران ایرانی و میهمانان خارجی در ورزشگاه آزادی در نظر گرفته شده و یکی از آن ها برگزاری کنسرت 2 خواننده پاپ کشورمان است.

به احتمال زیاد بهنام بانی، خواننده 31 ساله کشورمان و شهاب مظفری 30 ساله این کنسرت را برگزار و برای هواداران اجرا می کنند. تا کنون توافقات میان بنیاد رودکی و ... انجام شده و به نظر می رسد حضور این 2 خواننده پاپ کشورمان قطعی است.

در چارچوب دیدار رفت مرحله نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌های کاشیما آنتلرز ژاپن و پرسپولیس ایران به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان برانکو ایوانکوویچ با نتیجه ۲ بر صفر شکست خوردند. هوگو لئوناردو سیلوا سرخو (لئو سیلوا) و سرجیو آنتونیو گلزنان نماینده ژاپن بودند.